Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 100.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2

    Dołączył
    Oct 2015
    Mieszka w
    Chodzież
    Posty
    347
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: Aquantus
    1 rok, 2tygodnie i 5 dni zajęło mi zdobycie platyny.
    Gra jest naprawdę świetna w swej prostocie. Bo co niby ma być trudnego w lataniu i strzelaniu a jednak niekiedy jest i to bardzo.
    Gra jest naprawdę bardzo dynamiczna i niekiedy jeden fałszywy ruch i leżymy, czyli giniemy a wydawało nam się, że niby było tak prosto dotrwać do określonego czasu lub wbić określony wynik, aby zdobyć upragnione trzy gwiazdki za poziom. Nie wiem, ale powtórek raczej nie jestem w stanie zliczyć, bo było ich dużo. Ba bardzo dużo. Naprawdę niekiedy trzeba mieć dużo szczęścia i koci refleks.
    Przejście 50 poziomów podstawowych zajmuje naprawdę sporo czasu a wymasowanie wszystkiego na te trzy gwiazdki jeszcze więcej. Bo niestety jedno z trofików tego wymaga by wszystko było na max.
    Kolejne 10 poziomów, w co-op. Można to zrobić samemu z pomocą gumki (można obejrzeć to na YT)
    W tym trybie ugrzęzłem na dobre przy poziomie 7 gdzie mamy kilka sekund na wybicie danej fali wrogów, aby pojawiła się kolejna, z którą dostajemy jeszcze mniej czasu na jej załatwienie. Co-op to koszmarek, jeżeli gramy samemu. Zaznaczę, że co-op gramy na jednej konsolce (widać to na YT).
    Najbardziej upierdliwe trofeum, jakie jest w grze to "€žRETRO"€ zdobycie w trybie Evolved Classic 10 000 000 bez zgonu. Niby nic trudnego, ale kilkadziesiąt prób na pewno miałem, po czym udało się a trofik nie wpadł. Z tym trofikiem jest taki problem, że musimy być połączeni ze serwerem gry, bo jeżeli jakoś nas wywali a my tego nie zauważymy i uda nam się zrobić to wyzwanie to nam go nie zaliczy właśnie ze względu na to, że było brak połączenia. U mnie udało się to bodajże za trzecim razem. Po prostu za każdym razem, gdy odpalałem ten poziom to sprawdzałem czy widzę listę najlepszych graczy.
    No i na koniec trudność zdobycia upragnionego pucharka. Z czystym sumieniem mogę dać spokojnie, 7 bo gra nie należy do łatwych, ale jak dorwę wersję na PS3 lub PS4 to z pewnością będę grał kolejny raz, bo po prostu lubię takie gry, mimo że dają w kość

    No i widzę, że jestem pierwszy. No chyba, że ktoś przeszedł wcześniej a się nie wypowiedział. Nie mniej uważam za duży sukces, że ją skończyłem
    Ostatnio edytowane przez Aquantus ; 09-10-2016 o 07:09

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •