Mnie z kolei niestety te wyścigi na skuterach wodnych jakoś nie porwały. Są ciekawe, faktycznie ładne, ale brakowało mi tego czegoś (może jednak wolę ścigałki po twardej nawierzchni ). Zdecydowanym plusem są ciekawe, futurystyczne i zróżnicowane trasy wodne (w niektórych przypadkach przeczące prawom fizyki). Ekscytujące to było dla mnie puki nie zajarzyłem, że są bardziej skomplikowane triki i za nie dostaje się więcej bostu. Ostatnie Mistrzostwa, gdzie są same wyścigi wygrałem za pierwszym razem 90% wyścigów
Można zagrać, spróbować, zdecydowanie coś nowego.

Platyna łatwa i dość krótka - max 10 godzin.
Podobnie jak Mapi uważam, że warto kupić dwa skutery Fireball (chyba 40 tys.), a później Mantę (300 tys.). Z tym, że spokojnie pierwsze kilka mistrzostw można tymi skuterkami wygrać (chodzi mi o wyścigi). Co do trików to osobiście polecam inwestować w nie po kolei, przydają się te najłatwiejsze w wielu miejscach, a te z wyższymi lvl i tak w drodze do platyny się spokojnie odblokuje. Freestyle radzę próbować po odblokowaniu większości trików (będą potrzebne takie za które dostaje się 400 punktów). I chyba tyle, po prostu grać, wygrywać i platyna wpadnie. Trzeba jeszcze zebrać całą jedną znadkę, kupić w sumie chyba 8 skuterów i wygrać bez kierowcy na skuterze
Platyna 3/10