Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Get Off My Lawn - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA

    Złoto Get Off My Lawn - Poradnik



    PRZEGLĄD:

    Trudność zdobycia 100%: 2/10
    Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 12h+
    Trofea offline: 12 (1x , 4x , 7x )
    Trofea online: 0
    Trofea do możliwe pominięcia: 0
    Zaglitchowane trofea: 5
    Zabugowane trofea: prawdopodobnie wszystkie

    WSTĘP:

    Get Off My Lawn - to darmowa minigierka na PS Vita. Gra sprawiła na mnie wrażenie, że została stworzona przez strudzonego życiem studenta, który chciał coś osiągnąć i zarobić, ale mu nie wyszło (przez masę glitchy i bugów). Gra jest bez większej filozofii i polega na tępieniu ufo (lub ufoków albo jak mówią zagraniczne poradniki - "pomruki" ) atakujących dom Pana Murray'a. Sekwencje powtarzają się w nieskończoność i da się grać w nieskończoność, gdyż po pewnym czasie pojawiają się tylko "najmocniejsze" ufoki, które od wymaxowanych broni padają na dwa strzały. Gdyby twórcom się chciało, to gra mogłaby odnieść nieco większy sukces, bo zamysł częściowo był udany. Można pograć 15 minut i gra robi się nudna. Jedyne cele to trofea, dla których w to zagrałem i polecam ten tytuł tylko trophyhunterom.

     
    GLITCH: Gdy nazbieramy sumę potrzebną do kupienia/ulepszenia broni (powiedzmy 1000 kulek na shotguna) to klikamy na ekran i zatwierdzamy kupno, a jak klikniemy to szybko, szybko spamujemy (dla pewności tapaj bez przerwy 15-20 razy), wtedy zakupią się nam wszystkie upgrady na maxa do jednej broni, to działa na wszystkie bronie, mury obronne jak i bonusy.

     
    BUGI: Zagraniczne poradniki opisują problem z naliczaniem zabójstw. Z mojej obserwacji wnioskuję, że bug rozpoczyna się w momencie, gdy kończąc rozgrywkę w telewizorze nie wyświetla się wynik, a jakieś dziwne znaczki. Więc polecam grać tak po 20 minut i ginąć. Potem wyłączyć i włączyć grę.



    PORADNIK:

    Grunt Shooter
    Zabij 1000 żołnierzy muszkietem

    I już od pierwszego trofeum zaczyna się glitchowisko. Trofeum każe zabić 1000 ufoków z muszkietu, a mi trofeum wpadło po niecałych 200 killach. Gdyby nie wpadało przy tej granicy, to po prostu morduj do tysiąca. (Liczby zabójstw podaję na oko, ponieważ nie ma w statystykach rozpisane z czego konkretnie zabijamy).

    Dodger Blaster
    Zabij 500 dekowników shotgunem

    Dodgerzy to ufok z Jetpackiem, który umie unikać naszego ostrzału. Przy konfrontacji z shotgunem nie ma on szans na unik. Liczba 500 jest wymogiem do trofki, a mi wpadło po zabiciu może 100 wrogów.

    Behemoth Zapper
    Zabij 250 potworów ray gunem

    Czas na Ray-Guna. Ta broń strzela wiązką lasera, raniąc wszystkich wrogów stojących jeden za drugim, jednak ma wolną szybkostrzelność. To chyba jedyne trofeum, które wpadło mi (chyba) z wymaganą liczbą zabójstw.

    Tank Zapper
    Zabij 1000 czołgów ray gunem

    Trofeum, którego obawiają się nawet najstarsi górale. Zagraniczne poradniki mówią, że trofeum się glitchuje i trzeba pierw zgrindować 1000 zabójstw, a potem modlić się, by z kolejnymi zabójstwami wpadło złote trofeum. Nie wiem kto zakładał skrypty w tej grze i jakim cudem takie rzeczy się dzieją, ale ja dostałem puchar po rozwaleniu +/- 30 czołgów Ray - Gunem. Generalnie zostawiam to bez komentarza i życzę szczęścia, byś drogi graczu zdobył to tak łatwo jak ja . A jezeli nie wpadnie to należy... w jednej grze rozwalić 1000 czołgów, czyli szacując grać aż do 760 rundy! Oczywiście nie jest to do zrobienia w jedną dobę więc nie wyłączaj Ps Vity, tylko usypiaj ją, i potem wracaj do gry.

    Wojna na trawniku
    Dojdź do poziomu 20

    Bezproblemowe trofeum, jeżeli użyliśmy glitcha opisanego wyżej. Musimy dotrzeć do 20 fali. Ponadto mamy checkpointy na 5, 10 i 15 levelu, więc jeżeli się nie udało, to rozpoczynamy od najwyżej zdobytego checkpointa.

    Więcej kul niż miejsca w twoim domu
    Zbierz 2500 kul w jednej grze

    Pierwsze co, to ulepsz Shotguna i Ray - Guna na max poziom, również dobrze jest mieć obronę domu na maksymalnym poziomie (najszybciej zrobisz to glitchem opisanym na wstępie). Kule wpadają za mordowanie ufo. Trzeba zdobyć 2500 kul w jednej walce, czyli wytrwać do około 25 poziomu.

    Legenda
    Uzyskaj wynik 20000

    Trofeum możliwe do zdobycia razem z Killary Clinton. Prawdę mówiąc zrób mnożnik 10x (zabójstwa bez pudła) i zabijaj ufo. Żadna inna filozofia .

    Ostatni wysiłek
    Skorzystaj z ostatniej linii obrony

    Na to trofeum potrzeba 1000 kul. Rozpoczynamy sobie grę i nic nie robimy. Pozwalamy wrogom zniszczyć nasz dom. Gdy już tak się stanie, ufoki zaczną tańczyć Labado, a Ty będziesz mieć 5 sekund, by wykupić tzw. Second Chance. Po jego użyciu trofeum wpada.

    Kilary Clinton
    Zdobądź mnożnik x10

    Trofeum powiązane z Legenda. To chyba najtrudniejsze trofeum w grze biorąc pozostałe. Musimy dobić mnożnik punktów razy 10. Na dole ekranu mamy kółko i ono wraz z celnymi strzałami napełnia się. Z ufo i kolosami problemu nie będzie, ale na Jetpack - Ufo radzę używać z bliska Shotguna, bo lubią płatać figle i zerować licznik, gdy znienacka zrobią unik. Mnożniki są od x2 do x10.

    Grunt Zapper
    Zabij 5000 żołnierzy ray gunem

    Boosting/Glitching - w tym trofeum...

    Albo wpadnie rzeczywiście po zabójstwie 5000 ufo, albo będzie się bugować i nie wpadnie. Na zagranicznych forach wyczytałem, żeby spróbować zabić liczbę 5000 w jednej rozgrywce, czyli bez wyłączania gry. Nazbieraj do takiego podejścia dużo kulek i powykupuj bonusy, najlepiej odpychanie (ikona ucha z falą dźwiękową) i furię (płonące serce). Przydadzą się w krytycznych momentach. Ponadto duża ilość kul pomoże nam przy Second Chance, które kosztują kolejno - 1000, 2000, 4000, 8000 itd. Może to niejednokrotnie uratować rozgrywkę. Na tą chwilę sam tego nie mogę zdobyć ale próbuję, może w końcu wpadnie. Zagraniczni użytkownicy mówią, że może również pomóc skasowanie gry i zainstalowanie jej na nowo. Trofeum jest jak najbardziej do zrobienia ale trzeba mieć trochę szczęścia. (Tank Zapper wpadł mi z łatwością a to nie chce ).

    Pusty strzał
    Pudło 8 razy pod rząd

    Najłatwiejsze trofeum w grze i zarazem do zdobycia już na samym początku rozgrywki. Należy 8x pod rząd wystrzelić muszkietem nie trafiając w nikogo.

    Jesteś tym jedynym
    Zabij 7 wrogów podczas jednego bullet time

    Musimy zabić 7 wrogów używając bonusu Bullet Time (ikona zegarka). Polecam poczekać na falę, w której zrespi się po 4 wrogów w dwóch liniach i wtedy Ray - Gunem wymiatamy 8 wrogów w dwóch strzałach. Prościzna.
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 05-09-2015 o 11:51 Powód: Dodałem wskazówki do Tank zappera i grunt Zappera.

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •