Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    2 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Właśnie wpadła platyna w Moto GP 15. Wersja 15 niczym prawie się nie różni od wersji Moto GP 13, dodatkowo na PS3 nie zawsze wczytują się trasy i trzeba resetować grę lub konsole. Tak w skrócie aby wbić dzban trzeba ukończyć 10 pełnych sezonów! Nuuuuda. Zaczynamy karierę w Moto 3 i po otrzymaniu kontraktu szybko uciekamy do Moto 2, gdzie też jak najszybciej wybieramy ofertę z Moto GP. Grindujemy kasę na zakup wszystkich motorków, u mnie to zajęło 7 sezonów i 3 wyścigi. Można spokojnie w 7 sezonach się zmieścić ponieważ raz nie wybrałem oferty z Moto 2 gdy ją miałem. Gramy w fabrycznych teamach i za każde zwycięstwo w Moto GP dostajemy 103k. Gdy z tym się uporamy to robimy wyzwania, musimy pobić 18 czasówek. Tu miałem małe problemy i na kilku trasach musiałem powtarzać, żeby uzyskać wymagany limit. Później robimy 18 Real Events, niektóre wyzwania trzeba jeździć w 4-5 okrążeniach Kolejne to znów 18 wyzwań 2-Stroke Events. Wyzwania polegają na tym aby być pierwszy na mecie albo ukończyć przed danym rywalem. Na koniec online które ledwo żyje. Dołączamy do randomów by ukończyć 25 wyścigów GP, nic nie trzeba robić, stoimy na linii startu i tyle. Następnie aby awansować ligę wyżej to trochę poczekamy zanim ktoś wejdzie w ten tryb by go odpalić, a z czasem będzie jeszcze gorzej. Najtrudniejsze trofeum online to wygrać z kimś w trybie Split Times. Ja miałem szczęście bo dołączył do mnie random, który grał również na standardowych ustawieniach i jako, że mamy w grze te same trasy co w poprzednich Moto GP wygrana nie była dla mnie trudna. Wszystko w grze robimy na ustawieniach Very Easy i Standard dla Motorku. Jeden wyjątek to wygrać 1 wyścig na ustawieniach Pro, co nie jest trudne. Ogólnie platyna to długi grind.

    Ocena Gry 5/10 (czasami nie wczytują się trasy lub wiesza się nam konsola)
    Trudność Platyny 2/10 (umierające multi)
    Czas Zdobycia Platyny 50-60 godzin (długi grind w karierze aby wykupić wszystkie motory)
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 04-07-2016 o 22:30


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •