Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    1 10.00%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    8 80.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 10.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    iceman_CFC
    Guest
    #119 Chłodna Platyna

    I na mnie przyszła pora, żeby w to zagrać i muszę powiedzieć, że grało mi się fajnie, całkiem fajny patent na grę - zbieramy zwierzaki i bronimy swojego "Jaja"
    Ugrałem wszystkie etapy, a jest ich 80, i muszę przyznać, że szło mi całkiem dobrze w tym, czasem były chwile, że nie wiedziałem jak iść dobrą drogą, żeby zebrać jak najwięcej zwierzaków i zniszczyć naszych wrogów. Nie raz tak miałem, że albo brakło mi czasu, albo nie zebrałem jeszcze zwierzaków żeby ubić naszych przeciwników.
    Trofea proste, nic nie sprawiło mi problemu, ale online to już inna opowieść bo tam nie masz żadnych ludzi.

    Ale z pomocą wczoraj wpadł do mnie znajomy z PS Vita i zrobiliśmy te trofea rach ciach . Oczywiście podziękowanie dla Olek_04 się należą, bo w końcu miał czas
    Grę polecam, bo nawet nie było źle, no i jak chcecie szybką platynę to ino grać xD


    Ocena Gry - 6/10
    Trudność - 2/10 Tak jak wspomniałem online jest puste, bez znajomego czy też pomocy kogoś, ciężko będzie wam to zaliczyć.

    Pozdrawia Chłodny
    Beng!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 11-09-2016 o 08:00

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •