#21

Gra z plusa zainteresowała mnie przede wszystkim w miarę przystępną platynką, i jak zawsze w tym wypadku bardzo mnie wciągnęła i bardzo mi się spodobała. Swoją drogą nie wiem czemu, ale gry, w których nastawiam się na łatwą platynę trafiają w moje gusta i dobrze się przy nich bawię. Można połączyć pożyteczne z przyjemnym.

W odróżnieniu od kolegi wyżej trofea za przejście poziomu bez zbierania kolorków oraz za pokonanie ostatniego bossa poszły mi dość łatwo. Potrzebowałem ledwie kilku prób. Najwięcej problemów miałem przy pucharku za zabicie ostatniego bossa każdą z postacią. Tak jak wcześniej wspomniałem wcześniej, gadzina za pierwszym razem padła dość szybko, natomiast dwie pozostałe próby były juz istną męczarnią. Do tego zaczęła dochodzić frustracja i irytacja. Męczyłem to dosyć długo, ale w końcu się udało. Pozostałe pucharki za czynności w poszczególnych levelach są proste i intuicyjne, nie trzeba nawet specjalnie zaglądać do poradnika. Aha, jeszcze trzeba zginąć 500 razy. Tutaj też może Wam zlecieć dłuższa chwila czasu.

Polecam, tym bardziej że gra dostępna za darmo. Nawet moją teściową zaciekawił i gotów jest w to zagrać przy okazji.

Gra 6/10
Platyna 4/10