Skusiłem się na szybką i łatwą platynę, a okazało się, że nie będzie tak łatwo. Gierka przypomina mi serie Alien Breed, niestety tylko z mechaniki gry. Strzelanie w tej grze jest okropne, bardzo trudno miałem się przyzwyczaić. Poległem na poziomie "Normalnym", nie mogłem przejść ostatniego etapu, w ostatniej misji. Wrogowie mają jakiś super czuły detektor ruchu, i w większym obszarze od siebie szybko nas namierzają, jeden strzał i dead. Poszukałem informacji na necie i okazało się, że najpierw zamiast grać to muszę ulepszyć obie postacie (gramy misje dwoma naraz - przełączamy się między nimi itd.) i po full ulepszeniu oraz kupieniu karabina (najlepszej broni w grze) mogłem spróbować to ukończyć. Po wielu próbach ostatniej misji, w końcu się udało. Okazało się, że po 8 misjach w story trzeba jeszcze ukończyć 5 bonusowych (OMG). Na szczęście misje są króciutkie. Następnego dnia poleciałem wszystko na poziomie trudnosci "Trudny" oraz "Koszmar", a jak się okazało wszystkie te poziomy trudności niczym się nie różnią. Na tych dwóch ostatnich nie miałem żadnego problemu, a na 'Normalnym" miałem gigantyczne problemy. Trofea, wpadają praktycznie wszystkie podczas grania oraz grindowania XP. Platyna szybka, fakt ale nie łatwa. Ktoś kto lubi wyzwania, na pewno wbije platynę, a cała reszta niech to omija szerokim łukiem.

Ocena Gry 3/10 (oczko za polskie napisy w grze)
Trudność Platyny 6/10 (strzelanie to porażka w tej grze)
Czas wbicia Platyny ok. 8-10 godzin (będziemy sporo razy powtarzać poziomy)