45 platyna na świecie i prawdopodobnie pierwsza w Polsce(według PSNProfiles). Zdecydowanie najtrudniejsza platyna jaką udało mi się zdobyć. Jeśli ktoś uważa, że jest dobry w platformówki to zapraszam do spróbowania swych sił w Chariot. Co do trofeów to jest jak zwykle kilka za fabułę, są trofea za znajdźki, które nie są jakoś specjalnie poukrywane, wszystkie raczej szybko widać na mapie ale dotarcie do niektórych to nie lada wyzwanie. Są też trofki za time triale i to one właśnie ustalają trudność platyny, o ile pierwsze 24 levele są w miarę łatwe to ostatni level jest przegięty. Czas na złoto na ostatnim levelu to 30 minut, można popełnić kilka błędów ale wierzcie mi że jest naprawdę trudno. Samo przejście ostatniego poziomu samemu graniczy z cudem, ja grałem na dwa pady ( taki coop w pojedynkę bo chyba inaczej się nie da). Gra ogólnie mimo całej swej trudności bardzo mnie wciągnęła dlatego grywalność oceniam 9/10, trudność platyny 9/10(10 zarezerwowana dla gry, której nie dam rady splatynować).