Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Zerathel
    Guest
    Oho proszę co znalazłem

    Final Fantasy Type 0-HD to totalny gniot, którego nie warto włączać. Grafika jest strasznie brzydka, fabuła jest tak pomylona, że pomimo starań zrozumienia czegokolwiek nie dałem rady. Muzyka jest w miarę ok, system walki jest straszny. Niby walczymy w czasie rzeczywistym, ale komputer steruje dwoma postaciami i jest on totalnym debilem, ponieważ przy poważniejszych walkach pada dobrymi postaciami, jak ścierka do podłogi. Ponadto w niektórych walkach musisz zginąć bo tak ma być i koniec, a boss jest tak przesadzony, że jak nawet ma się 99 poziom to on nic nie daje. Do wyboru są trzy zakończenia przy czym ja wybrałem dobre.

    Trofea w tej grze nie są trudne przy czym trzeba się skupić na wyhodowaniu 100 chocobo, które jest tak ciekawe, jak oglądanie Mody Na Sukces. Ponadto trzeba się skupić na trofeum Beastmaster, które polega na przywołaniu Summona (jest jakaś debilna nazwa, której nawet nie warto pamiętać) i tutaj pomaga guide. Ja nawet zrobiłem 7 czy 8, ale nie wiem jak to zrobiłem i nawet nie chcę pamiętać bo naprawdę nie warto. Trofea oceniam na 3/10 ze względu na łatwość osiągnięcia 99 poziomu, który pomaga szybko przejść grę. Samą grę oceniam na 3/10 ze względu na to, że w tej grze nie poprawiono nic, dosłownie nic, a gra jest tak brzydka, że na starcie odechciewa się grać. Zwykła strata czasu to była i pierwszy raż w życiu zawiodłem się na Finalu. Jest to najgorszy Final, jaki został przeze mnie ograny i radzę trzymać się od tej gry z daleka. Jedynie demo Finala XV było warte poznania i zanosi się na naprawdę dobrą grę szkoda, że dali do tego gniota.
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 24-01-2016 o 18:01

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •