Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: DLC: Year of the Snake - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar PatrykVIP1
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    392
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: PatrykVIP1

    Złoto DLC: Year of the Snake - Poradnik




    PRZEGLĄD:

    Trudność zdobycia 100%: 2/10
    Czas potrzebny na zaliczenie 100%: około 6 godzin.
    Trofea offline: 4
    Minimalna liczba przejść: 1
    Zalecana ilość przejść: 1
    Trofea do pominięcia: 0
    Zabugowane trofea: 0


    WSTĘP:

    Na WSTĘPIE należy zadać sobie pytanie, czy warto zakupić te DLC ? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Na pewno nie ! (tak tak, wiem, że powinienem was tutaj zachęcić do gry ale mam was okłamywać ?). Dodatek jest bardzo nudny, mnie nie zainteresował niczym. Fabuła, która jest w nim przedstawiona najzwyczajniej nudzi, niczym nie zachwyca i jest o wiele gorsza niż w podstawce. Jedyny plus w tym dodatku to policyjny motor, który mamy na wyłączność. Zdobycie kompletu pucharków zajmie wam mniej więcej 5 godzin grając bez zbędnego pośpiechu. To tyle..

    PS. Powyższe ' wypociny ' to tylko i wyłącznie moje zdanie, ale właśnie dzięki niemu może kogoś uratuje od zmarnowania pieniędzy na coś tak ... zapraszam !


    MAPA PRZEJŚCIA:
    Ze względu na otwarty świat gry żadna Mapa Przejścia nie będzie wam potrzebna. Kolejność zdobywania pucharków dowolna. Do każdego trofeum można bezproblemowo powrócić.


    PORADNIK:

    Ekipa saperska
    Ukończ pierwszą misję.

    Związane z fabułą, nie do pominięcia. - należy ukończyć pierwszą misje.


    Mistrz sekty
    Pokonaj kultystów.


    Związane z fabułą, nie do pominięcia. - należy ukończyć szczęść głównych misji w tym DLC a, zadania nie są długie ani trudne, wszystko powinno udać się za pierwszym podejściem.


    Najlepszy glina z Hongkongu
    Ukończ całą zawartość dodatkową.


    Aby zrobić te trofeum musimy ukończyć misje główne, poboczne i znaleźć wszystkie torby z dowodami. Wszystko pozaznaczane na mapie, nikt wręcz NIE MOŻE mieć żadnych problemów z żadną misją, ze znalezieniem żadnej torby, ale więcej o torbach w opisie trofeum Fantowy potwór


    Fantowy potwór
    Odszukaj wszystkie dowody do zebrania.


    Musimy znaleźć wszystkie dowody, czyli 20 toreb. Kiedy ukończymy wątek główny to wszystkie torby pokazują się na mapce. Jeżeli jednak ktoś miałby problemy ze znalezieniem rzeczonych toreb to poniżej zamieszczam filmik:

     





    Ostatnio edytowane przez PatrykVIP1 ; 23-03-2015 o 19:52

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •