Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    1 3.13%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    9 28.13%
  • Średnio (4-6 pkt)

    22 68.75%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #25

    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    201
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: mjrmarcin85
    Zrelaxowana #1 czyli utrata sami wiecie czego. Borderlands zrobił na mnie ogromne wrażenie wieloma zaletami : mnogość światów, broni, wrogów, rozbudowane drzewka rozwoju dla 4 klas postaci. 50 level dobijałem Mordecaiem z bardzo rozbudowaną umiejętnością rozwałki mych wrogów przy pomocy wyrzucanego na łowy Sokoła (a pod koniec to chyba i trzech). Ciekawa fabuła i odpowiedni dla mnie humor. Zapadający w pamięć Claptrap . Twórcy umiejętnie dodają nam co chwila, a to nową misję poboczną, wejście do innego zupełnie świata z zupełnie innym rodzajem oponentów, Baddass Token do ulepszenia postaci, bądź też znajdujemy lepsze ekwipunki. Nudą na pewno tu nie powieje, chyba że ktoś nie lubi gier osadzonych w takich realiach. Grafika jest specyficzna ale moim zdaniem pasuje do klimatu tej gry i wzmacnia humorystyczny przekaz.
    Ocena gry 10/10 za wyżej wymienione zalety oraz za to jak wiele pamiętam szczegółów po 7 latach od splatynowania. Na pewno jeden z ulubionych tytułów PS3.
    Trudność naciągane 4/10, głównie za czas poświęcony, co-op można ogarnąć na 2 pady, no i pilnujcie trofeum Fully Loaded - ja z rozpędu sprzedałem jeden z upgradów plecaka, no i startowałem od początku w 1/3 gry (brak poradnika i większego doświadczenia w zdobywaniu platyn). Po za tym platyna wymaga dużej ilości czasu (2 przejścia gry i dobicie pozostałymi 3 klasami postaci do minimum 5 lvl).
    Werdykt - jeśli jakimś nadprzyrodzonym zrządzeniem losu jest ktoś taki, kto nie miał styczności w którąś gre z serii Borderlands (1,2,Pre-Sequel) lub jest nowy w środowisku to polecam spróbować. Do 1 podchodziłem dość sceptycznie, pewnie z braku wiedzy o grze a dostałem rzetelną porcję rozrywki w stylu FPS/RPG/sand-box.
    Ostatnio edytowane przez zrelaxowany85 ; 01-09-2017 o 11:02

  2. Thanks kasiaPi, adamlubin, Aquantus thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •