Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 100.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Specyficzna krótka gierka. Gra ma 6 rozdziałów i jest w całości czarno-biała. Jest to lekki horror gdzie chodzimy po domu i wyjaśniamy pewną sprawę. W grze jest ciemno, a jako światła używamy zapałek. Ogólnie myślę, że warto ją zaliczyć. Minusem jest to, że można często ginąć od duchów w pewnych momentach. W grze nie ma checkpointów, robimy sejwy w fotelu przy każdej okazji. Platyna jest również specyficzna, ale łatwa i szybka. Wszystko wbijemy w jednym przejściu. Musimy zebrać sporo rzeczy oraz odblokować dwa zakończenia. Polecam grać z tym video, a wszystko wam powpada:
    https://www.youtube.com/playlist?lis...RKx1e_ZwvdGh9K

    Zakończenia w grze są uwarunkowane fazami księżyca w prawdziwym świecie. Najlepiej na początku grać w pełni księżyca. Odłączamy neta w konsoli i ustawiamy odpowiednią datę korzystając z tej stronki:
    http://www.moongiant.com/Full_Moon_N...n_Calendar.php

    Po skończeniu gry, zmieniamy datę na odpowiednią fazę księżyca i wczytujemy ostatni sejw (nie wybieramy nowej gry). Jeszcze jedno trofeum wymaga bawienia się z datą, o którym trzeba pamiętać od samego początku gry:

     

    Trzeba również pamiętać, że jest trofeum za przejście gry w 2 godziny. Przed włączeniem gry ustawiamy godzinę na konsoli 20:01, a na samym końcu gry ustawiamy godzinę max 21:55.

    Mi wszystko wpadło oprócz trofeum za nabicie 10 km chodzenia. Włączyłem nową grę, po dojściu do 2 rozdziału pobiegałem z 10 minut w kółko i wpadło. Pamiętajcie również o zebraniu 200 zapałek, chociaż z nimi nie będzie problemu, a trofea za nie wpadły mi dosyć szybko.

    Wszystko wydaje się skomplikowane ale w rzeczywistości jest to wszystko bardzo łatwe. Gierka jest spoko ale szału nie robi. Trophy hunterzy będą zadowoleni

    Ocena Gry 4/10 (gra jest czarno-biała, mamy sporo rzeczy do zebrania, są zagadki, sejwy robimy w fotelu, pewne momenty z duchami są źle zrobione)
    Trudność Zdobycia Platyny 2/10 (niestety gramy z youtube żeby nic nie pominąć z rzeczy do zbierania)
    Czas Zdobycia Platyny 8-10 godzin (manipulujemy datą w konsoli i odłączamy neta)
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 10-11-2016 o 03:32


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •