Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 33.33%
  • Średnio (4-6 pkt)

    2 66.67%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Bulajcount, pełno mitów kryje się za tym tytułem. Mit główny - następca B.L.A.C.K'a. Może w 1/3 jest to jakaś prawda, rozpie****ol w grze jaki się robi, miodzio. Siedziałem po 20 minut w jednym miejscu żeby sobie rozwalać wszystko i patrzeć jak budynki się rozpadają. Zdecydowanie najlepsza miejscówka była w Azji do tego . Poza tym nie ma nic łączącego oby te dwie gry.

    Ledwie 10 broni w grze, w Blacku było ich z 30 albo więcej. Grafika szczerze zbliżona do Blacka, oprócz zwiększonej rozdzielczości to moim zdaniem się nie różni. W tym lepszym tytule z PS2 była fajna muzyka wojenna, jakieś trąbki skrzypce orkiestra. Bardzo dobrze się komponowała. Tutaj mamy jakąś seriously beznadziejną muzykę, że wyciszyłem całkowicie. Tak samo zwykłe dźwięki HUD'a, jakieś piski piszczki. Jesus Christ.

    Największy dowód na "niechęć" do stworzenia gry i improwizacja pełną gębą to klonowanie tych samych poziomów z mini modyfikacjami, jako nowe poziomy. Straszna monotonia. Jedynie wyżej wspomniana Azja się nie powtarza i się pięknie ją ogląda... jak się rozpada od moich kul .

    Pochwalę co-op, fale prawie jak w CoD MW3. 20 prostych fal, na luzie strzelamy do głupich żołnierzyków rozwalając przy okazji całą mapę. Zwłaszcza jak się ma tak przekozackie bronie jak CQB 45 i Kaluka. Ta pierwsza klamka zabija każdego na hita. Druga to laserowy pm, 4-5 kul zabija najtwardszych żołnierzyków.

    Trudność 3/10. Hard z broniami wyżej wypisanymi to żaden problem. Tylko dwie ostatnie sekwencje powtarzałem z 10 razy, i zbugowanego finałowego bossa, o którym pisałem w innym temacie. Ocena gry? Szczerze rozwałka i destrukcja to mega ogromny plusior ale cała reszta mięknie. Mogło być znacznie lepiej. Gra 7/10.

    Wielki szacun i moje podziękowania dla Amidamaru, który spędził ze mną 6-7 godzin na ogranie multiplayera - bezinteresownie. 6+
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 29-08-2016 o 21:22

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •