Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2

    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    374
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    22
    Gamer IDs

    PSN ID: Sebek1982
    Kolejny Resident na moim koncie. Nie jestem zwolennikiem odcinkowych produkcji ale muszę przyznać że Revelations 2 bardzo miło mnie zaskoczył. Gra podzielona jest na 4 odcinki a każdy z nich na pół, gdzie występują Claire Redfield razem z córką Barrego Burtona Moirą i w drugiej połówce podążający śladami córki Barry z napotkaną po drodze małą dziewczynką Natalią. Gra się w to naprawdę przyjemnie. Mamy dość fajny bestiariusz, największe wrażenie zrobił na mnie niewidzialny przeciwnik, który zwie się Szkłapacz. Jest także drzewko rozwoju postaci, są fajne umiejętności pasywne (chodzi mi tu o możliwość oślepiania wrogów latarką Moiry i zdolność Natalii, która może widzieć wrogów przez ściany) możemy także ( z czym spotkałem się pierwszy raz w serii Resident) zabijać wrogów z zasadzki. Fakt, gra jest bardzo liniowa, zagadek znanych ze starszych części praktycznie nie ma, horror też chyba już z tego żaden (chociaż raz się przestraszyłem z ostatnim epizodzie, dobre i to ), jednak mimo wszystko jest to kawał dobrej gry (z tym kawałem to może też trochę przesadziłem, bo gra jest dość krótka ale naprawdę godna polecenia). Trofea wymagające nie są, grę trzeba przejść minimum 3 razy. Najpierw trzeba przejść kampanię, odblokujemy wtedy dwa pozostałe tryby, tryb odliczania(gra na czas) i tryb niewidzialności( niewidzialni przeciwnicy). W kampanii są też do zdobycia medale, po 20 w każdym odcinku (odpowiednio 10 dla Claire i Moiry i 10 dla Barrego i Natalii), medale zdobywamy za odpowiednie akcję np. oślepić określoną ilość wrogów czy uderzyć cegłą, zabić kilku z zasadzki itp.(ogólnie nic trudnego). Grę polecam najpierw przejść czysto "for fun", potem grać wszystkie 3 tryby na raz od zapisu do zapisu. W kampanii skoncentrować się na dobiciu brakujących medali, w trybie odliczania wybierzemy wtedy najkrótszą drogę (czas nagli, rzadko kiedy mamy więcej jak 3 minuty na dobiegnięcie do następnego zapasu czasu) a w trybie niewidzialności zapamiętamy rozstawienie wrogów. Są też trofea za zabijanie wrogów w odpowiedni sposób ale większość wpada sama, jedyne co musiałem farmić to zabicie 30 wrogów będących w trakcie skoku. Podsumowując gra się łatwo, prosto i przyjemnie. Trudność platyny 4/10 (dałbym 3 ale miałem kilka powtórzeń w trybie niewidzialności przy końcu 3 rozdziału grając Claire), czas to jakieś 30 godzin, fun 8/10.
    Ostatnio edytowane przez Sebek1982 ; 11-08-2017 o 16:38

  2. Thanks adamlubin, Dzwienkoswit, kasiaPi, Brak, Aquantus, Mapi, Kraszu thanked for this post
    Likes Pawel91, Pinkotka liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •