Matt ostatnio rzucił na krzykaczu linkiem z newsem odnośnie nowych bajerków na naszą konsolę.

- Możliwość przejścia konsoli w tryb spoczynku bez zamykania otwartych aplikacji. Oznacza to błyskawiczne kontynuowanie rozgrywki od momentu, w którym przełączyliśmy PS4 w tryb uśpienia.
- Usuwanie ze swojej kolekcji trofeów gier, w których nie odblokowaliśmy żadnych pucharków (0% postępu).
- Wyszukiwanie informacji o trofeach (screeny i filmiki), celem dowiedzenia się o sposobach na ich zdobycie, oraz dzielenie się takimi materiałami.
- SharePlay w 60 klatkach na sekundę.
- Mówi się także o powiązaniu przycisków na padzie z innymi przyciskami wg własnego uznania (np. wciśnięcie X aktywuje funkcję przypisaną do L1).

Mi osobiście podoba się drugi punkt. Nareszcie choć trochę będę mógł uporządkować bajzel w liście trofeów. Mam nadzieję, że będzie można wywalić też listy z gier na PS3 oraz Vitę. Swoją drogą chciałbym, aby dodano jeszcze możliwość usuwania ogólnie każdej gry z listy trofeów. Nie chodzi mi o to, że chcę nagle walnąć sobie perfect profile, ale po prostu są gry które niepotrzebnie włączyłem, a jakiś pojedynczy trofek wpadł. Można co prawda ukryć te gry, ale mimo wszystko u na profilu, gdy samemu sie przegląda jest to widoczne i drażni takiego pedanta jak ja

A wy chcielibyście jakieś ulepszenia?