Witajcie,

trochę dawno mnie tu nie było, ale potrzebowałbym pomocy z dwoma trofeami, a mianowicie:

You Asked for It!
Set "Throwdowns" to "Accept" and have a Throwdown in Versus, Arcade, or Free Training mode.

Anybody, Anytime, Anywhere
Set "Throwdowns" to "Accept" and have 10 Throwdowns in Versus, Arcade, or Free Training mode.

Nieważne, czy ktoś posiada pełniaka czy wersję darmową (Core Fighters) powinna być możliwość zdobycia trofeum. Teraz przejdę do opisu trofeów: chodzi w nich o zaakceptowanie tzw "wyzwania" od innego gracza. Aby zaprosić kogoś na "Throwdown" wystarczy mieć gracza w swojej liście wojowników i wysłać mu zaproszenie na takowy pojedynek. Drugi gracz natomiast powinien w tym czasie grać w jakimś trybie, np. w tryb Arcade czy Free Training. Gdy zaproszenie zostanie wysłane, na ekranie drugiego gracza pojawi się migająca ikonka z kopertą oznaczająca otrzymanie zaproszenia - wystarczy wcisnąć guzik Options, aby to zaproszenie zaakceptować.

Potrzebny mi jest ktoś, kto mógłby poświęcić chwilę na rozegranie 10 walk w tym trybie - jeśli jest ktoś taki, niech odezwie się tutaj czy na PSN, bo nikogo gra nie znajduje do wspólnej gry.

Mój PSN ID to kaczmar456 i liczyłbym na czyjąś pomoc. Z góry dziękuję i czekam na chętnego .