O, patrz #29

Jest i kolejna platyna, tym razem na ruszta wziąłem grę która była we wrześniowym PS+, co prawda grę ograłem na PS Vita, ale jako że platyna jest multiplatform to swoje zmagania postanowiłem opisać w tym oto dziale.

Co do gry, byłem bardzo sceptycznie nastawiony, zaraz po premierze gry w plusie, pobrałem, odpaliłem i po 5min usunąłem. Gra była tak nudna w pierwszym odcinku że odechciało się marnować na nią czas, jednak była to błędna ocena gry. Po przeczytaniu "wypocin" kolegów powyżej postanowiłem dać drugą szansę grze, pobrać i spróbować zdobyć ostateczny dzbanuszek. Nie będę ukrywał że wspomogłem się poradnikiem na YT, aż tak gra mi się nie spodobała by przechodzić ją ponownie w poszukiwaniu scrolli

Co do samych trofeów - scrolli, największym problemem był dla mnie scroll nr.27, gdzie mistrz YT pokazał sztuczkę z martwymi robocikami, mi niestety w połowie drogi robociki znikały co przyprawiło mnie o dość spory ból głowy, skoro on mógł to ja też... Niestety ja nie mogłem, nie wiem czy to wina tego że mistrz YT grał na PS4 i wersji PS Vita jest ta sztuczka nie możliwa, czy po prostu ja jestem manualnym idiotą. Cóż nie poddałem sie i poszukałem innego rozwiązania które okazało sie tak banalne że aż mi było wstyd tego że straciłem 30min na te roboty... Co do scroll'a nr.30 to szczerze udało mi się go zdobyć chyba za 10 podejściem, początek był trochę uciążliwy, ale udało się

Ocena:
Gra - 4/10
Platyna - 4/10 (gdyby nie poradnik YT pewno było by z 8)