Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    3 13.64%
  • Średnio (4-6 pkt)

    17 77.27%
  • Trudno (7-8 pkt)

    1 4.55%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    1 4.55%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #16
    iceman_CFC
    Guest
    #76 Chłodna Platyna

    No i Chłodny Wbił dziś calaka aahhh a myślałem że tego nie ugram
    Do gry namówił mnie Wredny który powiedział tak-Ice kup BBC2 to pogramy sobie .
    Ile z tej gry było nie będę mówił ,bo graliśmy tylko, czy może aż raz, no ale zrobiłem swoje tzn zerwałem mu "Blachę" Pisał że na to trzeba zasłużyć -szczerzę to nawet się nie wysiliłem

    Dobra kilka słów o kampanii , powiem wam że chyba jedna z lepszych jakie ogrywałem w BF'ach . Misję ciekawe bardzo, ale poziom naszych Przeciwników był powiedzmy słaby (grałem na Normalu) .Vipu napisał te misję które chciałem wymienić i zgodzę się, tak to te dwie misję, zrobiły na mnie konkretne wrażenie . Grafika taka średnia, no ale ta gra ma już swoje lata, więc nie będę się do tego przyczepiał . Trofea w kampanii bardzo łatwiutkie po przejściu gry zostały mi tylko dwa do zrobienia (Przejść misję ostatnią na Hard i zawalić 50 budynków) . Szybko poszło, kampania zajęła mi dwa dni tylko ,więc nie było tak kiepsko

    Multi- O teraz to tu pojadę po całości a co
    Myślałem że to będzie takie multi że "Jak się bawić, to się bawić ,drzwi wyj$##ć Okno wstawić" (ale nie bardzo)
    Na Wstępie chce powiedzieć że grało mi się fajnie tylko najbardziej denerwujące rzeczy to
    Kamperzy z snajperką - Ci to mnie drażnili konkretnie , stanie se taki jeden gdzieś na końcu mapy i myśli że jest kozak z snajperką . Najgorsi ludzie ever bo myślą że mają skilla a tak naprawdę czekają na łatwe fragi bo tylko patrzą się w celownik i mierzą - Duraki Jeb#$$ :/
    Budynki- Nie wiem na co oni tyle tam tego dali (WTF) budynek przy budynku i na środku "Bradley" tego to nie rozumiałem wcale . Mogli dać parę a nie jeden przy drugim i co też drażniło to że nasi przeciwnicy zamiast się wykazywać w fragach to woleli czekać aż nim ktoś też pod celownik podejdzie . Starałem się to likwidować ale i tak wracali czasem w to samo miejsce .
    W Multi Spędziłem 30godzin i było fajnie, nie żałuję ani jednej fajnej chwili a były takie piękne
    W Squad DM(często to ogrywałem) raz miałem 46 Fragów a byłem sam w drużynie ,i ustrzeliłem aż tyle
    Nie wiem czy ktoś tyle zrobił gdy był sam . Grałem na przeciwko dwóm drużyną które miały bo czterech przeciwników (HEHE)
    Trofea - Raczej wszystko tu wpada do 22L, tylko do jednego trofeum była potrzebna ustawka , a chodzi o zawalenie 20stu razy budynku komuś na dekiel . Jest to trudne, samemu zabiłem dwa razy w tym raz naszego "Patrysia Vipa"
    A Zarwać pięć blach to nie problem "Sorry Vipu"

    Bym zapomniał oczywiście o podziękowania dla niego i jego przyjaciela za pomoc z budynkami . Dzięki Panowie

    Na tą Chwilę platyna jeszcze jest do zrobienia , więc grę polecam w 100% . Grajcie, bo ugrać w tym platynę , na prawdę jest fajną przygodą . Nie dość że Kampania zacna to jeszcze fajnie multi ,tylko bez tych brudasów co czekają na łatwe fragi

    Ocena Gry - 8.5/10
    Trudność - 5/10

    Tyle od mnie Pozdrawia Chłodny
    Beng!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 26-11-2015 o 18:57

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •