W końcu i ja się skusiłem na ten SZPIL - w moim odczuciu ten tytuł zasługuje na to miano, oczywiście wśród gier Tower Defense, choć za wiele ich nie ma Gra wygląda wyśmienicie (przynajmniej na Vicie), sterowanie dotykowe wydaje się dużo szybsze niż gałkami, przemyślany arsenał (choć może zbyt skromny) i ciekawi przeciwnicy. Warto sprawdzić ten tytuł, a Ci co mają za free - pozycja obowiązkowa...

...bo i platyna łatwa Podobnie jak Yaper spodziewałem się większego wyzwania, ale dosłownie z 3-ma misjami miałem problemy. Chyba nic nowego nie dopiszę, ale w wielkim skrócie:
- trzeba zrobić wszystkie misje na 100% (wliczając dodatkowe zadania) - nie idź dalej nim tego nie zrobisz, szkoda czasu,
- trofeum Push through the pain barrier polecam zrobić na mapce Gamarus Prime 3 - zrobiłem z drugim podejściu,
- trofeum Player of Games polecam zrobić na mapce Acari 2 - wpadło za pierwszym podejściem,
- do brakujących zabić obcych (mi brakowało 3 rodzajów) polecam dokupić DLC (tak zrobiłem), wtedy zostaje max godzinka grindu
- jeszcze jedno mi nie wpadło - Everybody's dead, Dave - zabić jednego obcego za pomocą Orbital Bombardment Killstreak można wykonać w Akcie 1, w drugiej misji na planecie Tibiails.

Trudność - max 3/10