Cytat Zamieszczone przez FIIIP
A ja go uwielbiam za to, że nie liże dupy dla fanów. Może dla was to buc, dla mnie to chłop z byczymi jajami .

I z duży poczuciem humoru. Niestety niezrozumiałym dla wszystkich .
Zgadzam się w 100%!
Dzięki Fip, że pierwszy podjąłeś tą kwestię, bo bałam się tu cokolwiek napisać, żeby mnie nie zżarli

Czy ktokolwiek z Was obejrzał w ogóle całą prelekcje, czy tylko minutowy fragmencik o graczach? Z całego wywiadu można wywnioskować, że Pan Andrzej ma bardzo specyficzne, sarkastyczne poczucie humoru, które nie każdemu może odpowiadać, to tak jak z kawałami o Żydach i Hitlerze, nie każdego one śmieszą

Poza tym, nie dziwię się, że jest negatywnie nastawiony do gry. Też bym była, gdyby ktoś zamiast o mojej książce, rozmawiając ze mną, mówił ciągle o grze, grze, której nie znam, jak i całym growym medium, którym się nie interesuję i do tego wciskał na okładkę książki postać z gry.

Pan Sapkowski stwierdza, że obraca się w śród inteligentnych osób, osób które nie grają. I tu mam do Was pytanie, ile jesteście w stanie wymienić mi „inteligentnych” gier, w które graliście?
Wybaczcie, że to powiem, ale granie to tylko rodzaj „pustej” rozrywki, która nie oszukujmy się, jakoś wybitnie naszej świadomości nie kształtuje, bynajmniej mojej nie



PS A co do „chlania”, to sorry, ale nie Wam go oceniać, to jego życie i tylko jego rodzina mogłaby tu cokolwiek mieć w tym temacie do powiedzenia.