Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 25.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    3 75.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    iceman_CFC
    Guest
    #84 Chłodna Platyna ^^

    Tak więc i Chłodny wbił platynę, mogę z czystym sercem powiedzieć, że nie było wcale tak łatwo jak by mogło się wydawać.

    Poziomy Normal/Hard - Grę rozpoczynałem od razu na poziomie Normalny, powiedziałem sam do siebie, że chyba to nie takie trudne jak by się mogło wydawać, ale myliłem się i to strasznie. Ginąłem na potęgę, nawet na normalnym czasem zdawało mi się, że wrogów zamiast ubywać to jeszcze ich było więcej. Nie wiem ile zgonów zaliczyłem, ale było tego od multum, a to dopiero poziom Normalny, a gdzie tam Hard dopiero
    Orientację w terenie złapałem dopiero może po dziesięciu godzinach, z czasem wiedziałem już gdzie czego jest najwięcej, gdzie trzeba puszczać bombę żeby wyczyścić, kiedy przyspieszać itd.
    Na poziomie Hard troszkę znałem grę z poprzedniego przejścia, więc tu mi szło już całkiem, całkiem, ale do ostatniej mapki... Boże drogi, ile tam w ostatniej mapce tego wszystkiego jest to o panie, mówię sam do siebie - "Chłodny ty tego nie ugrasz coś czuję, będziesz się męczył i to strasznie".
    I tak było, żeby przejść ostatnią mapkę, zgonów zaliczyłem chyba ze sto? A może i więcej nawet. Moja irytacja już czasem zbierała się tak mocno, że myślałem że wyjdę na podwórko i komuś zdrowo przy^%%dolę.
    Ale przyszła ta chwila, ta na którą czekałem, w końcu się udało to zrobić. Byłem szczęśliwy jak małe dziecko, które dostało od mamusi lizaka

    Kiedy udało się to zrobić, wiedziałem, że został jeszcze jeden pucharek taki trudny, a mianowicie przejść grę nie ginąc. Tak więc mogę powiedzieć, że próbowałem to zrobić sam, z czasem mój refleks był na tyle dobry, że pomyślałem że może się uda, ale niestety było to dla mnie za trudne więc poprosiłem mojego starego znajomego o pomoc
    Szacunek dla ludzi którzy to zrobili sami, jesteście wielcy, mi się nie udało, ale napiszę niżej potem czemu.
    Reszta pucharków o dziwo prosta dla mnie, nic nie sprawiło mi problemów.

    Tak więc ruszyliśmy razem po ostatni pucharek, bo o dziwo, jemu tego też brakowało do zdobycia platyny
    Zaczęliśmy bardzo dobrze, każdy z nas czyścił jak szalony na mapce, mruczałem sobie pod nosem "o ku^$a co tu się dzieje". I gdy przyszła ostatnia mapka, każdy z nas miał po 3 życia, zaczęło się znowu najgorsze. W przeciągu chwili, każdy z nas już miał po jednym życiu i wiedziałem że prędzej czy później zaliczymy zgona. Tak się stało niestety.
    Mówię mu - "skup się bo będziemy do rana w to grać"
    Kolejne przejście i w końcu musiało to pęknąć, uczucie zdobycia platyny było piękne, jak zdobycie Mistrzostwa Świata naszych siatkarzy ^^
    O dziwo albo mi się wydawało, albo wszystkiego było mniej na mapie, ale musiało mi się chyba raczej wydawać

    Tak więc podziękowanie dla Olek_04 za pomoc z tym jednym trofeum, i to uczucie zdobywania platyny - bo mu też wpadła, było fajną sprawą ^^

    To co miałem napisać piszę teraz. Wielu zaraz powie lub pomyśli tak - "Ice niby taki dobry w FPS'y a z takim czymś sobie rady nie mógł dać". Zapraszam do mnie pogracie na moim padzie i zobaczycie jak się gra. Analogi chodzą bardzo dobrze, ale każdy klawisz jest już powiedzmy tak użyty, że pożal się Boże. Zaraz ktoś może napisać -"Ice to sobie pada kup i nie płacz". Hehe mi pad nie potrzebny jest, bo właśnie tym udowadniam, że jeszcze się da wbijać platyny ^^

    Ocena Gry - 8/10
    Trudność - 6/10 - dla mnie mocne

    Moja Setna Zagrana Gra Na PS3

    Pozdrawia Chłodny
    Beng!!
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 30-01-2016 o 08:37 Powód: Dodanie Zdania

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •