Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: DLC: The Da Vinci Disappearance - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Guide Team Awatar Radzik90
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    715
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    32
    Gamer IDs

    PSN ID: Radzik90

    Złoto DLC: The Da Vinci Disappearance - Poradnik



    PRZEGLĄD:


    Trudność zdobycia 100%: 4/10
    Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 5h (jeśli zaliczyliśmy wcześniej AC:B w 100%)
    Trofea online: 0
    Zabugowane trofea: 0
    Online Pass: Nie ma
    Liczba graczy/kontrolerów: 1/1



    WSTĘP:
    "The Da Vinci Disappearance" jest pierwszym i jedynym płatnym dodatkiem do gry Assassin's Creed: Brotherhood. W trybie dla pojedynczego gracza dodatek wprowadza szereg misji, w których naszym zadaniem jest podążanie śladem skradzionych dzieł sztuki wielkiego mistrza Leonarda Da Vinci i uwolnienie go z rąk sekty - Hermetystów.
    Dodatek wprowadza jedną dodatkową sekwencje, w których mamy osiem wspomnień - misji. Każda misja jest ciekawa i różnorodna, mamy m.in. skradanie, walkę na pięści, skakanie po skalnych półkach i co mnie zaskoczyło (siódme wspomnienie) - łamigłówkę. Misje na pewno nie są nudne i nawet nie zauważycie, że to już koniec. Dodatek wprowadza również kilka drobnych dodatków (postacie, tryby i mapę) do trybu wieloosobowego, ale trofea nie wymagają od nas odwiedzin tego trybu.


     



    MAPA PRZEJŚCIA:
    Krok 1. W łańcuchu DNA dodatek odblokowuje dodatkową sekwencję w ośmioma wspomnieniami - misjami. Rozpoczynamy od pierwszego wspomnienia i każde zaliczamy na 100% (wymagane do trofeum).

    Krok 2. Po ósmym wspomnieniu, zaliczamy resztę pucharków. Jeśli wcześniej podstawkę nie zaliczyliśmy na 100%, będziemy musieli wrócić i w całym łańcuchu DNA zaliczyć wszystko na 100%.





    PORADNIK:


    Sztukmistrz
    Spraw lanie 5 żądnym zabawy arlekinom.


    W całym Rzymie będzie można spotkać pięciu arlekinów, którzy po podejściu do nich będą chcieli się z nami bić na pięści. Arlekiny można odnaleźć dzięki naszemu Orlim Wzroku. Poniższym filmik ułatwi nam odnalezienie ich. Moja rada!: kilku z nich znajduje się blisko wody, uważajcie, żeby Wam nie wpadł do niej, możecie mieć problem z jego odrodzeniem. Jeśli Wam wpadnie do wody to nie zalicza go, trzeba każdego pobić pięściami.

     

    GPS
    Ukończ dodatek Porwanie Da Vinciego.


    Po uratowaniu Leonarda, czyli po zaliczeniu ósmego wspomnienia z dodatkowej sekwencji, pucharek pojawi się na naszym ekranie.

    il Principe
    Osiągnij 100% synchronizacji w ACB oraz we wszystkich misjach związanych z Porwaniem Da Vinciego.


    Jeśli przed zakupem dodatku podstawkę zakończyliśmy w 100%, wystarczy zakończyć dodatek, aby trofeum wpadło. Jeśli nie, będziemy musieli cały łańcuch DNA zaliczyć na 100%

    Silnoręki
    Ciśnij bronią długą, ciężką i petardą dymną dalej niż na 10 m, mierząc w strażnika.


    Bardzo ciekawy pucharek, ponieważ grając w podstawkę nie wiedziałem o takiej możliwości. Musimy trzema rodzajami broni rzucić w strażnika, który znajduje się od nas więcej niż 10m. Broń długą (włócznia) - odbieramy od strażnika, broń ciężka - jest to nasza broń (miecz dwuręczny ciężki), petardy dymne - można zakupić u kowala. Za pomocą namierzamy strażnika jednocześnie oddalając się na maksymalną odległość i atakujemy . Jeśli po rzuceniu każdą bronią pucharek nie wpadł, powtarzamy całość, widocznie którąś bronią rzuciliśmy za blisko i nam nie zaliczyło.

    Hazardzista
    Wygraj 10000f w kości.


    W kości można zagrać w Gildii Złodziei. Pucharek na pewno się kumuluje, ponieważ maksymalnie można postawić 7500f, a aby wygrać trzeba wyrzucić 7 lub 11 oczek. Ja miałem mega farta, ponieważ za pierwszym podejściem wyrzuciłem 11 oczek i po ponownym podejściu do kości również 11 oczek. Pucharek był zaliczony.

    Gniew niebios
    Zlikwiduj 10 strażników jednym deszczem strzał.


    Najlepszym momentem do zaliczenia tego trofea jest pierwsze wspomnienie z dodatku, kiedy to z pomocnikiem Leonarda wyjdziemy z Gildii Złodziei. Deszcz strzał uruchamiamy za pomocą wciśnięcia . Poniżej filmik dla potwierdzenia:

     

    Przesyłka specjalna
    Wykonaj podwójne zabójstwo, korzystając ze spadochronu.


    Bardzo proste trofeum. Wyszukujemy najlepiej dwóch, albo ewentualnie czterech spacerujących strażników. Wspinamy się na pobliski wysoki budynek i przed skokiem upewniamy się, że mamy ustawione ukryte ostrze. Kiedy jesteśmy nad strażnikami wciskamy .

    Królestwo za konia!
    Ukradnij 5 koni ich właścicielom, samemu działając konno.


    Problematyczne trofeum, otóż pierwsze musiałem nauczyć się jak to się robi poprawnie, po drugie zaliczałem to na zwykłych mieszkańcach, gdzie nie zaliczało. Kiedy odkryłem, że trzeba wykonać to na strażnikach, pucharek wpadł dopiero, kiedy ukradłem więcej niż pięć koni. Zaliczyło mi nawet wyzwanie kurtyzan, gdzie jest wymagane 10 takich akcji. Poniżej filmik do pomocy:
     

    W górę!
    Zlikwiduj strażnika za pomocą worka, który spada z windy.


    Trofeum te można wykonać między wspomnieniami jak i w samym wspomnieniu. Ja zrobiłem to kiedy biegłem z drugiego wspomnienia do trzeciego i niedaleko punktu orientacyjnego Mausoleo di Augusto spotkałem windę i spacerujących pod nią strażników. Kiedy strażnicy zbliżają się do worka, który jest zawieszony nad ziemią, wskakujemy na windę, która wyrzuca nas na dach, worek spada na strażnika, a pucharek do naszej kolekcji. Trofeum można również wykonać w szóstym wspomnieniu dodatku.

    Łatwo przyszło, łatwo poszło
    Zapłać 500 florenów heroldowi, a następnie okradnij go.


    Najłatwiejszy pucharek z całego zestawienia. Musimy sprawić, żeby nasz rozgłos wynosił powyżej 50%, wtedy to dopiero będziemy mogli zapłacić heroldowi, żeby ten rozgłos zmniejszyć. Kiedy mu zapłacimy, za jakiś moment go okradamy.




    Ostatnio edytowane przez Radzik90 ; 29-12-2014 o 18:19


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •