I ta część została przeze mnie zaliczona. Muszę przyznać, że gra, mimo że nie jest zła to jakoś mnie strasznie nudziła. Grało mi się po prostu źle, bo jakoś tak grałem bez składu i ładu, czyli chaotycznie i przez to gra się wydłużyła, ale to raczej moja wina. Fakt jest też taki, że nie jest krótka i zbieractwa a co za tym idzie biegania to tu to tam jest dość dużo. Denerwowało mnie jedno, że jest dużo do zebrania czy zaliczenia, ale niestety wszystko się powtarza po kilka razy (mało urozmaiceń) w kółko to samo. Wiadomo, jeżeli kilka razy musimy zrobić to samo to po prostu nudzi i tylko lokacje się zmieniają. No, ale takie jest Lego.
W tej części nie ma zbyt wiele nowości i gra czerpie garściami z poprzednich części serii Lego.
Oczywiście gra jest zabawna jak to Lego. Najlepsze są filmiki przerywniki między misjami.
Postaci do zdobycia naprawdę sporo, ale co z tego jak do grania, czyli zaliczenia poziomów czy odszukania czegoś potrzeba nam z tego towarzystwa może z 10.
Czy bym ją polecił? Chyba tak, jeżeli ktoś jest fanem serii.
Grę, jeżeli chodzi o trudność oceniam, na 2 bo trofiki raczej proste i mało wymagające.