Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 50.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    SirVanJoJo
    Guest
    >> 50 <<
    No i 50tka na koncie Planowałem mieć przy tym numerze coś bardziej zacnego, no ale... do rzeczy.

    Gra bardzo przyjemna, pierwsze moje jakiekolwiek motory, w które miałem przyjemność grać. I prawdę mówiąc - grało się bardzo fajnie. Myślałem, że jazda szybko się znudzi, ale przez różnorodność tras jakoś wszystko przeleciało bardzo płynnie. Grafika przyzwoita, trochę błędów - np. po hopca wylądowałem na plecach innego zawodnika i tak jechaliśmy pół okrążenia , ale da się grać. Muzyki nie zaobserwowałem, tylko ryk kosiarki... wrrrrrrrrrrrrrrrr

    Co do trofeów to kilka wskazówek:
    NORMALNE PRZEJŚCIE -
    * większość trofków wpada sama, za wygrywanie wyścigów czy za postęp w karierze - nie trzeba zwracać tu na nic uwagi
    * przed zmianą klasy motorów z mx2 na mx1 bardzo ważne jest to, aby podczas kariery nie robić tego szybciej niż przy 15 wyścigu. Ja tak niestety zrobiłem, przez co zabrakło punktów do wygrania całych mistrzostw i musiałem je grać od nowa. Jak zmienimy w 15-18 to za wygranie wyścigu dostaniemy okładkę w magazynie i za to kolejnego trofa.
    * dobrze jest też od początku skupić się na tym, aby po pierwszy zakręcie być na 1 miejscu. Za to jest trofek i za 10 takich wyczynów, więc sugeruję od razu się nad tym skupić, aby mieć to szybko z głowy.
    * liczbą fanów proszę się nie przejmować, szybko wpada; podobnie jaki lvl

    ON-LINE
    tu niestety zaczynają się schody, bo gra w to naprawdę mało osób obecnie.
    * dwa trofy za czas - 1 i 3 godziny gry - łatwe, ale muszą być ludzie, chociaż 1 przeciwnik
    * jeden trofek za mistrzostwa i jeden za przejechanie wyścigu online - też łatwe - co ważne - nie trzeba tego wygrać
    * jeden trof za awans z mx2 do mx1 - tu podczas 4 wyścigów trzeba zdobyć 72 pkt. 25 za 1 miejsce, 22 za drugie, 20 za trzecie. Jest to łatwe, bo potrzebny jest tylko 1 rywal, pozostali to 10 x AI. Przeciwniki jeździ na najłatwiejszym poziomie więc banał
    * 1 trof za awans z mx1 do mx1 elite - tu jest trochę ciężej, bo w pięciu wyścigach trzeba zdobyć 100 pkt. - punktacja taka sama, więc ważne jest to, aby przyjeżdżać do mety w trójce. Przeciwnicy są w tym przypadku na medium.

    Do tych dwóch wyżej wspomnianych trofów potrzeba naprawdę masę cierpliwości. Nie ma tu ustawek i podczas gry musimy trafić na kogoś, kto gra w tej samej klasie. Jeśli widzicie, że nie dojedziecie w trójce to możecie wyłączać wyścig, aby nie stracić zawodów. Niestety nie wiem czy przeciwnik, który wtedy jedzie traci rozgrywkę - pewnie tak, ale tego nie wiem. Kwestia indywidualnego sumienia
    W tygodniu czekałem po kilka godzin, aby trafić chociaż na jedną osobę... jedyne szansa na to to piątek i sobota po 22. Wcześniej raczej się nie uda.

    No i chyba to tyle -pierwszy raz się tak rozpisałem, ale to może z racji jubileuszu Jeśli ktoś będzie celował w platynę to powinien sobie wziąć do serca wskazówki, aby nie stracić tyle nerwów co ja ]:->

    Trudność platyny: 5 (przez pustki na serwerze, tak byłoby 2-3)
    Gra: 6,5/10 - warto zagrać

    pozdro,
    JoJo

    ps. Dzięki Ginko za pożyczenie gry!
    Ostatnio edytowane przez SirVanJoJo ; 24-04-2016 o 08:41

  2. Likes mocarz liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •