Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    1 33.33%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    2 66.67%
  • Średnio (4-6 pkt)

    0 0%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Właśnie wbiłem platynowy dzbanek Nie czaję za bardzo tej gry ale po jakimś czasie te budowanie nawet trochę wciąga, dzięki not za tip jak się biega w tej grze LOL. Na dzień dzisiejszy (nie wiem kto wpadł na taki pomysł) ale jest nowy świat w tutorialu i większość filmów oraz poradników nie jest już przydatnych. Wszystko co mogłem szybko zrobić, wbiłem w Samouczku. Później dołączyłem do Nota i wpadła mi większość trofeów: za portal, kolejkę i inne badziewia. Następnie wbiłem do Q-Naro i powpadało wszystko z DLC plus to co mi brakowało czyli za żółtą różdżkę, którą w portalu nie mogłem nigdzie znaleźć (tego kogo trzeba ubić) i szczególnie za pomoc z zabiciem kościotrupa z 50 metrów. Q-Naro pomógł mi wszystko wcześniej przygotowując, zabudował kościotrupa by się nie ruszał, z odległości 50 metrów zbudował mi podest, a mi wystarczyło tylko trafić. Na Vicie z tej odległości w ogóle nie widać przeciwnika, więc strzelamy na ślepo. Dzięki Q za gadanie, czy bliżej strzelać czy dalej, czy w lewo czy w prawo xD. Wszystko można wbić w Samouczku tylko Biomy trzeba wbić w swoim świecie. Obecnie jest ich już 40, więc trofeum szybko wpada. Pozostałe kilka pucharków dobiłem bo celuje w 100% ale obecnie jest problem z trofeum "Zagraj 100 dni", które po patchu 1.25 jest zabugowane i nie wpada z najnowszym patchem. Tutaj przyszedł z pomocą not i poradził, żeby usunąć grę, pobrać ją ponownie ale tylko samą grę czyli ponad 100MB, a drugi plik z patchami ponad 300MB anulujemy. Krótko mówiąc odpalamy gołą wersję 1.0 i nabijamy sobie czas. Ja w tutorialu się zabarykadowałem w domku z każdej strony i nic nie robiłem. Dokładnie po 28 godzinach wpadło trofeum i platyna razem z nim. Wielkie dzięki dla Nota i Q-Naro za pomoc. Szacun panowie!

    Ocena Gry 5/10 (z czasem wciąga te całe budowanie)
    Trudność Zdobycia Platyny 3/10 (z pomocą nota i Q-Naro poszło szybko, łatwo i przyjemnie)
    Czas Zdobycia Platyny - 30 godzin (prawie wszystkie trofea szybko wpadają, jeżeli gramy z pomocą kto ma wszystko co trzeba)
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 19-06-2016 o 22:50


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •