Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    4 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    iceman_CFC
    Guest
    #57 Łobco Chłodna Platyna

    No i się udało, aż normalnie się cieszę, ale do rzeczy

    Cóż by tu napisać? Po prostu gra genialna, aż szkoda, że już w nią grać nie będę.
    Dobra Chłodny, do rzeczy... Powiem tak - kiedy zaczynałem grę i gdy zobaczyłem w trofeach, że kampania ma aż osiemnaście misji mówię sobie tak "powinna być szybka kampania, bo tyle misji to raczej wątpię że będzie długa gra". Przekonałem się jednak, że tak nie jest, fakt faktem niektóre misje są szybkie, niektóre bardzo długie (zaczynałem od razu na Hardzie, nic nie zbierałem, po prostu cieszyłem się grą).

    Poziom Hard, moje zdanie - Oj strasznie dużo razy zginąłem przez Obcego, to znaczy że nie jest tak łatwo. Obcy strasznie często wychodzi, praktycznie każdy mój krok to był na kucaka, modliłem żeby tylko nie wyskoczył jak otępiały i mnie zabił (i tak to często robił), trzeba naprawdę iść powolutku, bo jeśli tylko pobiegniemy, on zaraz wyskoczy jak z mgły i nas zabije.
    UWAGA też na te twarzoprzytulacze, jak to napisał Marek, jak wam wskoczy na twarz, nawet nie wciśniecie start, bo od razu macie czarny ekran i od razu pojawia się kaseta że gra wczytana. To najgorsze momenty gry.


    Drugie Przejście, Poziom Easy - Tu już było łatwiej, po pierwsze znałem już grę i wiedziałem, co gdzie i jak. Przy tym przejściu skupiłem się na pucharku za zebranie wszystkiego, przejść grę bez zgonu i bez zabijania ludzi, no i oczywiście pozbieraniu reszty pucharków w kampanii. Wszystko szło ładnie aż do trzynastej misji, w której popełniłem straszny błąd, zabił mnie android!! Miałem mało życia i nawet się nie zorientowałem, kiedy było już po. Ale niema tego złego, co na dobre by nie wyszło. Pomyślałem tak - dokończę kampanię, pozbieram wszystko i potem będę się martwił co dalej. Oczywiście tak zrobiłem i została mi jedna rzecz do końca - przejść kampanię bez zgonu. Oczywiście zrobiłem zapasowego Save na Pendrive i dokończyłem już grę bez żadnych przeszkód

    Ocena Gry 7/10
    Poziom Trudności 6/10, Obcy na Hardzie potrafi na zaskoczyć

    Taka moja mała uwaga, jeśli będziecie grać i chcecie przejść grę bez zginięcia, to naprawdę radzę - róbcie zapasowego save na pendrive, bo to naprawdę pomaga i możecie przez to nie przechodzić gry znowu od początku

    Pozdrawia Chłodny
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 07-07-2015 o 18:13

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •