Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pierwsza Godzina Grania - The Evil Within

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Awatar dzialkowiec
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    221
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: dzialkowiec
    Godzina to trochę za mało by oceniać, skoro gra jest na 15. Być może developer wysłucha graczy i na konsolach pozwoli wyłączyć paski i pozwolić na full screen bo granie wtedy naprawdę daje więcej frajdy i pozwala zobaczyć znacznie więcej w lokacjach.
    Gra mimo błędów bardzo mi się podoba - zawiera wiele elementów, które lubię - skradanie jak w TheLastOfUs, akcję jak w ostatnich ResidentEvil, kombinowanie, zastawianie pułapek! - co powoduje, że nie przechodzi się gry po sznurku, tylko można zrobić to na wiele sposobów. Ewidentnie w grze czuć Resident Evil5. Developer zadbał, byś poczuł ból jak zachce Ci się biegać na "Rambo", to wszystko daje poczucie, że do przeciwników trzeba podchodzić z respektem, powoli tak by ciebie nie zauwazyli - używanie pięści za specjalnie nie robi na nich wrażenia, a strzał w głowę nie zawsze się udaje - przeciwnicy robią ciekawe uniki, które co ciekawe nie są schematyczne ja np. w RE5.
    Mamy rozwój postaci, naboje nie leżą tonami na ziemi - trzeba kombinować, zbierać i oszczędzać jak w starych residentach.

    Dla mnie jest to gra, gdzie ktoś odsiał ten cały obecny syf jaki serwuje się ludziom w obecnych grach i wrócił trochę do przeszłości - a ja to bardzo doceniam, bo stara szkoła gier to gatunek wymarły obecnie, więc nawet na błędy nie zwracam uwagi - ja jestem bardzo usatysfakcjonowany, paski mam wyłączone i jest OK

    Jak dotąd, to nic mnie nie wystraszyło, więc horror z tego żaden
    Ostatnio edytowane przez dzialkowiec ; 15-10-2014 o 11:57

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •