Ostatnio tak mnie nostaligicznie naszło na przeglądanie trailerów z gier. I kilka nadal budzi moje uznanie, a także chęć zagrania w daną produkcję. Może znacie jakieś fajne i podzielicie się nimi? Chętnie zobaczę

A to moja lista tych o których pamiętam, a które naprawdę lubię.

Jeden z moich ulubionych to trailer z Mass Effect 3. Epicka muzyka i styl nastawiający na ostateczne starcie ze Żniwiarzami. Za każdym razem jak oglądam mam ochotę kolejny raz wkroczyć do uniwersum ME.
 


Kolejnym jest trailer z Star Wars The Old Republic. Czuć tu tę moc. Jest to mój ulubiony etap czasowy z uniwersum SW. Gdy jeszcze Jedi i Sithowie toczyli otwartą wojnę i obie strony były liczne... Ale jest to gra MMO, w dodatku tylko na PC, więc niestety nie wesprę sam żadnej ze stron konfliktu.
 


Następnym jest ex na WiiU od Ubisoftu. Mowa tu o ZombiU. Ten pomysł na zatrzymany czas, brutalny upadek ludzi oraz świetnie dobrana muzyka daje szansę rywalizacji z rewelacyjnym trailerem Dead Island. Aż szkoda, że nigdy nie zagram w ten produkt.
 


Ostatnim narazie w tym zestawieniu jest The Crew. Składajace się Camaro i całe te samochodowe klimaty rajcują mnie do dziś. Nie mogę się doczekać, kiedy sobię sprawię tą ścigałkę.