Jeśli miałbyś ochotę po-wyżywać się troszkę, to tytuł dla Ciebie. Gra z dość ładną grafiką. Do wyboru 8 chapterów z którymi dość szybko się uporamy, pod warunkiem że wybierzemy poziom casual. Grę musimy także ukończyć na extreme, który jest dosyć ciężki. Jednakże możemy, a raczej musimy wykupić sobie różne talizmany, a to kosztuje. Bez nich na extreme nie mamy szans. Polecam od samego początku uzbierać 300 000 i kupić odpowiedni talizman, nie pamiętam już nazwy, ja zrobiłem trochę inaczej i się męczyłem...
Jest jeszcze tryb Pro Bending (taka minigra jakby) i trzy różne poziomy trudności, każdy po 5 walk. Pierwsze dwa to łatwizna, ale wygrać w ostatniej walce na poziomie Ace, to już nie lada sztuka. W moim przypadku kilkanaście podejść... troszkę zależy od szczęścia. Dodam jeszcze, że jak odpuścimy, to potem musimy powtrarzać cały poziom Ace od nowa, czyli 5 walk.
Poziom trudności gry oceniam na 5, ale z odpowiednią taktyką można obniżyć o jedno oczko, oj możesz się męczyć na Pro Bending, albo jeśli będziesz miał szczęście możesz go także szybko ukończyć.