Piszę na gorąco bo cały czas jestem podniecony, że udało mi się wbić platynkę w tej grze , ale od początku. Gra moim zdaniem jakoś bez echa przeszła wśród graczy, a jest naprawdę dobrym horrorem, fakt klimat psuję końcówka gry (Rozdział 11-15), ale do tego czasu gra się naprawdę klimatycznie. Ja grając koło północy ze słuchawkami czasami miałem lekki stres aby iść dalej, a uwierzcie do strachliwych nie należę . To tyle o grze, czas o ocenę trofea nie są trudne z wyjątkiem jednego a mianowicę Tryb Akumu, gdzie jeden hit i nie żyjemy. Tutaj trzeba było mieć cierpliwośćs wielką i pamieć dobrą, ale sie udało. Ja korzystałem z poradnika na YT podrzucę bo gość ma genialne strategie na dane lokację. Tylko momentami wprowadzałem swoje updeaty . I taki tips jest jeden trofek za zabicię bodajże 5 ludzi inna bronią niż granat czy jakoś tak. Do tego jest potrzebna Bazooka, a Bazooke się dostaje za przejście gry. Naboi ma się tylko 30 i Bazooka znika, ja wystrzelałem wszystkie naboje i musiałem jeszcze raz przechodzić grę, aby wbić trofek. Gra 8/10 Trudność mocne 8/10!