Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    1 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 50.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    iceman_CFC
    Guest
    #62 Chłodna Platyna

    Po F1 13, w którym mam platynę, czas było zagrać w F1 14. Jakie wrażenia? Co mnie zaskoczyło? Z czym było trudniej? O tym piszę poniżej.

    Kariera Niski/Normalny/Trudny - Tak jak napisał Adaś, w karierze najwięcej czasu człowiek stracił. Trzeba przejechać 38 wyścigów (nie do końca, bo jak była przewaga punktowa, to można było przeskoczyć wyścig). Najgorsze w karierze było... te 25% realnych okrążeń, strasznie to się dłużyło, czasem wyścigi był po jedenaście kółek, czasem max dwadzieścia dwa. Powiem, że nic nie sprawiło mi tu problemu, ba mogę nawet powiedzieć że nie grałem kwalifikacji, bo nie było takiej potrzeby - za każdym razem wygrywałem, więc w tym chociaż troszkę czasu zyskałem .

    Wyzwanie Sezonowe - O to było ciekawe. Trzeba wygrać wyzwanie sezonowe na poziomie trudnym. Tu już było ciężko, ale tylko przez dwa wyścigi, jak przeszło się do lepszego teamu to poziom spadał kolosalnie. Zrobiłem to za pierwszym razem, nie miałem problemu z niczym, pokonywałem każdego rywala bezproblemowo. Na pewno radzę pokonywać rywali tych troszkę lepszych, u mnie był to od razu McLaren (na prostej sypie niemiłosiernie), potem to już z górki, coraz wyżej aż do najlepszego bolidu.

    Jazda na Czas - słyszałem że to może okazać się najgorsze z wszystkich wyzwań dostępnych w grze, przez to zostawiłem sobie to praktycznie na sam koniec gry. Pierwszy tor Brazylia (wstałem wcześnie rano) jedziemy, pierwszy sektor sekunda do przodu, drugi sektor trzy sekundy, jestem przy mecie patrzę w ekran i co? Złoto za pierwszym razem! Czyżby czy to takie łatwe? Czy może miałem farta? Jedziemy kolejny tor - Abu Zabi, czy będzie kolejne złoto na pierwszym okrążeniu? (mówię sam do siebie)
    Pierwszy sektor znowu czas do przodu, kolejny i kolejny przekraczam metę i co? Nie wierzę, znowu złoty medal za pierwszym razem!! Mógłbym tak pisać do końca, ale po co .
    Powiem tak - zaczynałem każdy tor i na każdym pierwszym okrążeniu miałem Złoty medal, bałem się tego a okazało to się proste jak słońce (jak nie wierzycie, zobaczcie w trofeach) zajęło mi to 21 minut, z czego więcej człowiek czekał, aż się gra wczytała. Dla mnie to było proste, dla innego może okazać się troszkę trudne, ale nie sądzę.

    Co-op - Oczywiście podziękowanie leci dla Olek_04 za wspólną zabawę, a i bym zapomniał jeszcze Dziękuję znowu za pożyczenie Pada

    Reszta to praktycznie już lekko, łatwo i przyjemnie, jak napisał Adaś


    Kilka słów ode mnie, jakby ktoś pytał. Mam doświadczenia z PS2, grałem w F1 tam pełne sezony po 100% okrążenia, czy na padzie czy na kierownicy (zmieniałem sam biegi), spędziłem kilkaset godzin, jak nie więcej, więc może trochę doświadczenia mi zostało. Nie jestem żadnym wymiataczem, po prostu czuję każdy tor i bolidy.

    Ocena Gry - 8/10
    Trudność - 3/10 - Mógłbym dać nawet ocenę niżej, ale za to że dłużej człowiek siedział w karierze, zostawię tak jak jest

    Pozdrawia Chłodny
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 23-08-2015 o 21:47

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •