Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    1 8.33%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    6 50.00%
  • Średnio (4-6 pkt)

    5 41.67%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #12
    Lamper
    Guest
    #30 i #13.
    Liczby na dziś, dokładnie trzydzieści godzin potrzebowałem na wbicie trzynastej platyny w Śródziemie: Cień Mordoru. Co to za wspaniała gra. Trafiła w moje gusta, połączenie Batmana z Assasin's Creed. Gdyby Warner zrobił assasyna to wyglądałby właśnie w ten sposób.
    Sorry Dzwienku, ale wg mnie poradnik jest kiepski, próbowałem się nim posiłkować np przy Płomienie zemsty. Opis "Cały czas musimy trzymać wrogów w pobliżu ognia. Najpierw należy nabić sobie serię trafień odblokowującą możliwość dokonania egzekucji. Następnie szybko strzelamy z łuku w ognisko. Spowoduje to eksplozję i podpalenie okolicznych przeciwników." nie wiem jak Ty to zrobiłeś, ale za każdym razem przeciwnicy ginęli od wybuchu. Jest jeszcze parę takich innych kruczków, które wymagały ode mnie przerzucenia się na inny poradnik.

    Co do samej platyny, większość wpada podczas ogrywania wątku fabularnego. Mi sprawiło sporo trudności właśnie Płonący berserker, strasznie się tutaj namęczyłem, dopiero znalazłem film, prezentujący prawidłowe kroki i wtedy dopiero się udało. Widmo zagłady
    Zdobądź runę 25 poziomu, nastręczyło mi paru godzin grania więcej, ciągle coś szło nie tak.

    Ale w końcu się udało i nie nudziłem się przy tym, teraz czekam na zapowiedziane już Śródziemie: Cień Wojny.
    Ocena gry: 8/10
    Trudność platyny: 4/10
    Ostatnio edytowane przez Lamper ; 31-03-2017 o 07:48

  2. Thanks Brak, adamlubin, Aquantus, kasiaPi thanked for this post
    Likes Brak liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •