Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    1 16.67%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    4 66.67%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 16.67%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    iceman_CFC
    Guest
    #120 Chłodna Platyna

    Znowu powrócić do tej gry to wspaniała rzecz. Ale zrobić wszystko tam na 100% to już z czasem może się komuś przejeść z nudów. Niestety ale tutaj wszystkiego mam do zrobienia od groma. Wszystkie te złote medale, kapliczki, skrzynki, wyścigi i inne różne rzeczy. Albo mi się wydawało, ale tu tego było więcej coś, bo na PS3 nie było paru misji pobocznych, a tutaj takie mamy - przykład to turniej "Zodiak".
    Graficznie to nie ma tutaj źle, tylko są takie czasowe freezy, że gra łapię jakby na chwilę mały zawias. Nie wspomnę że 4 razy wyskoczył jakiś błąd, a sam nie mogę dojść czym to było spowodowane. Jeszcze wspomnę o tych wszystkich maksymalnych poziomach, bo widzę że niektórzy mieli z tym problem.
    Patent prosty jak słońce - gdy macie misję to róbcie jak najwięcej punktów triady, nie patrzcie na te punkty doświadczenia policji, bo to wam spokojnie wpadnie, gdy będziecie sobie hakować kamery. Zawsze do misji ubierajcie się z jak największym procentem ubrania, a spokojnie z ręką w du*ie nie będziecie musieli powtarzać ani jednej misji.
    Przynajmniej ja nic nie musiałem powtarzać. (Doświadczenie Triady) Na pewno strzelajcie też same banie i łamcie gnaty, bo za to zawsze jest najwięcej punktów. I najgorszy medal to wygrać baniaka w "Hazardzie" - OMFG.
    Boże na co oni tam dali aż tyle to nie wiem sam. Nie mogli dać max 200k tylko akurat tyle? Zostawiam to już bez komentarza, bo jeśli wygracie walkę to zawsze zapisujcie sobie grę, a jak przegracie to wczytujemy save i znowu jak de*il jakiś trzeba tam jechać :/
    Tak mnie to denerwowało,, że myślałem że je^nę zaraz czymś ciężkim.
    Ogólnie grę polecam bo jest dobra, grało mi się fajnie, tylko te wszystkie rzeczy które tam trzeba zrobić to aż czasem wam będzie brzydnąć
    Platyna tu nietrudna, tylko od 20h do 30h czasu spędzicie z tą grą

    Tak więc bez mydła ma ocena to:
    Trudność - 3/10 Nie ma tu nic trudnego, tylko do niektórych trofeów trzeba trochę czasu poświęcić.
    Ocena Gry 6.5/10

    Powiedzmy że miała to być urodzinowa platyna, ale trochę mi zeszło i dwa dni za późno wbiłem

    Pozdrawia Chłodny
    Beng!!

    PS. Zobaczę co tam ciekawego w DLC dali
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 17-09-2016 o 12:37

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •