O, patrz #47

Ooo jak ja kocham wieżyczki, ustawianie ich masowo na planszy i niszczenie przeciwników! To jest to... Znaczy się było do czasu platynowania tej gry Wiadomo, w grze stawiamy wieże które mają za cel zniszczenie nadciągającej inwazji obcych. By chronić nasze wspaniałe rdzenie stawiamy od groma wszelakiego rodzai wieży i patrzymy jak system płonie. Gra generalnie śmierdzi indykiem, bo jak już wcześniej Evil wspomniał powinna raczej trafić na tablety/telefony jak na PS4, ale skoro jest a ja lubie takie gry to czemu by nie skorzystać.

Co do trofeów poratował mnie fakt że koledzy już wcześniej wypowiedzieli się z problemem odnośnie 100 złotych medali, więc ja od początku niszczyłem co popadnie na easy. Dlaczego zmieniłem zdanie co do miłości tego gatunku gier? Gdyż grindowanie tych samych poziomów w bliźniaczo-podobnych trybach było po prostu nużące i zabiło we mnie tą miłość na dość długi okres czasu. Pozostałe trofea wpadały podczas zdobywania własnie tych 100 rzygających nienawiścią medali.

Ocena
Gra - 5/10(za ten grind ;x)
Platyna - 3/10(za ten grind ;x)