Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Metro 2033 Redux - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #21
    Awatar MisterQuu
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    44
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: MisterQuu
    Przed chwilą zalała mnie krew przez trofeum Oświecony.
    Czytając wpisy na YT i forach można odnieść wrażenie że pucharek wpada losowo. Do tego narosło wokół niego wiele teori. Można zabijać czy nie można ? Ma to wpływ na karme czy nie ? Ekran nie robi się przecież ciemny przy zabijaniu. Zbieranie amunicji ze zwłok odbiera punkty ? Nie wiem ile sprzecznych odpowiedzi na te pytania dziś przeczytałem.
    Zostało mi do zdobycia to jedno trofeum i ogólnie pewny siebie podszedłem do drugiego finału . Kopara opadła mi do samej ziemi gdy kapnąłem się, że uzyskałem drugi raz złe zakończenie.
    Jeśli o karmę chodzi - wyglądałem przez okna (było takie coś heh), słuchałem postaci, rozmawiałem ze wszystkimi, grałem na gitarze , puściłem nagranie , uwolniłem więźniów , przechodziłem niektóre poziomy bez zabijania , nie brałem amunicji od ludzi a sam ją rozdawałem. Na mniej więcej 30 dodatnich punktów karmy uzyskałem jeden zły ( nie wiem za co , w poziomie linia frontu ) . Nie mam pojęcia dlaczego nie wpadło mi dobre zakończenie.
    Na myśl o kolejnym przejściu z telefonem czy laptopem przed sobą i szukaniu wszystkich miejsc w których można zrobić coś niby dobrego (brzdąknąć na gitarze ) mnie telepie. Nie wiem też jak miałbym zdobyć to trofeum gdyby nie internet. Gdyby ten system przyznawał zakończenie za przewagę plusów bądź minusów wszystko było by jasne. Moim zdaniem twórcy trochę odlecieli. Grę można zrypać w pierwszych rozdziałach i nie da się tego do samego końca sprawdzić.

    Edit: W końcu wpadł mi ten pucharek. Przeszedłem grę drugi raz robiąc to samo, tylko nikogo przy tym nie zabijając.
    Ostatnio edytowane przez MisterQuu ; 22-05-2018 o 13:17

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •