Siemka.

Chciałem się z Wami podzielić pewnym odkryciem co do tego trofeum. Jak wiadomo jest to pucharek online i polega ono na rzuceniu w innego gracza diamentem, czyli musimy kogoś zaprosić na naszą mapkę i poprostu dać mu diament. Bardzo prawdopodobne jest to, że jeżeli mamy dwa pady do PS4 to jak go włączymy można dołączyć do gry jako drugi gracz i wtedy gramy na podzielonym ekranie i rzucić w niego diamentem - to jest jedna z opcji której nie testowałem bo nie mam drugiego pada.

Druga opcja jest z jednym padem - testowana i działa Odpalamy Minecrafta i jak już będziemy w trybie swobodnego poruszania się po naszym świecie, klikamy przycisk -> zasilanie -> przełącz użytkownika. Musimy mieć jakieś dodatkowe konto na konsoli i logujemy się na nie. Z panelu gier klikamy Minecraft i gra normalnie się odpali na tym profilu. Wyskoczy nam opcja dołączenia do gry, w tym momencie ekran zostaje podzielony na dwie części i już mamy drugiego gracza w naszym świecie. Następnie klikamy znowu przycisk i przełączamy się na swój profil odpalamy grę idziemy do naszego "drugiego konta" wybieramy diament, wciskamy - dziękuje Mam dla ciebie diament! - trofeum zasila nasze konto.