Właśnie wbiłem platynowy dzbanek. Nie czaję za bardzo tej gry ale po jakimś czasie te budowanie nawet trochę wciąga, dzięki not za tip jak się biega w tej grze LOL. Na dzień dzisiejszy (nie wiem kto wpadł na taki pomysł) ale jest nowy świat w tutorialu i większość filmów oraz poradników nie jest już przydatnych. Wszystko co mogłem szybko zrobić, wbiłem w Samouczku. Na PS4 jest mega glitch, który ułatwia nam sprawę i przyspiesza zdobywanie wszystkiego co potrzebujemy w grze nie blokując przy tym pucharków. Oto filmik który pokazuje jak działa glitch:

 

Wszystko można wbić w Samouczku tylko Biomy trzeba wbić w swoim świecie. Obecnie jest ich już 40, więc trofeum szybko wpada. Wielkie dzięki za pomoc dla użytkownika FiodorKing za pomoc z kolejką, portalem oraz trofeami z ostatniego DLC. Pozostałe kilka pucharków dobiłem bo celuje w 100% ale obecnie jest problem z trofeum "Zagraj 100 dni", które po patchu 1.26 jest zabugowane i nie wpada. Sposób aby zdobyć to trofeum na PS4 to trzeba mieć grę na płycie, odłączamy neta w konsoli, żeby nam nie pobrało patchy i odpalamy gołą wersję 1.0 i nabijamy sobie czas. Ja w tutorialu się zabarykadowałem w domku z każdej strony i nic nie robiłem. Dokładnie po 30 godzinach wpadło trofeum i platyna razem z nim.

Ocena Gry 5/10 (z czasem wciąga te całe budowanie)
Trudność Zdobycia Platyny 3/10 (z pomocą glitcha i użytkownika FiodorKing poszło szybko, łatwo i przyjemnie)
Czas Zdobycia Platyny - 30 godzin (prawie wszystkie trofea szybko wpadają, jeżeli gramy z pomocą kto ma wszystko co trzeba)