Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: DLC: Blackbeard’s Wrath - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit

    Złoto DLC: Blackbeard’s Wrath - Poradnik





    PRZEGLĄD:


    Trudność zdobycia 100%: 4/10
    Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 1-2 godzinki
    Trofea offline: 0
    Trofea online: 4
    Trofea do pominięcia: 0
    Zabugowane trofea: 0
    Liczba graczy/kontrolerów: 1



    WSTĘP:


    Blackbeard's Wrath to nic innego jak pakiecik z mapkami i postaciami, do tego słabego niestety trybu online. Przynajmniej nie jest to drogi dodatek. Wbicie tu 100% nie jest specjalnie wymagające, ale z jednym trofkiem tak łatwo nie będzie.


    MAPA PRZEJŚCIA:


    Mapa przejścia będzie malutka. Po porostu jeśli mamy szczęście wystarczy zagrać 2 razy w tryb watahy, 1 raz w tryb dominacji oraz 1 raz w polowanie na artefakt. Po więcej zapraszam do opisów konkretnych trofków.


    PORADNIK:


    Święta ziemia
    Grając jaguarem, osiągnij najwyższy wynik ze wszystkich graczy podczas sesji Dominacji.

    Zdecydowanie najtrudniejszy pucharek z dodatku. Musimy grając Jaguarem osiągnąć najwyższy wynik z wszystkich graczy (nie tylko naszego zespołu) podczas sesji dominacji. Dodatkowo nasza drużyna musi wygrać mecz, inaczej trofek nie wpadnie, o czym się sam niestety przekonałem.

    Zdobycie tego pucharu, jednak nie jest jakieś strasznie trudne. O ile nie natrafimy na sesję z wymiataczami na kosmicznych prestiżach, wystarczy skorzystać z pewnej taktyki. Najważniejsze to fakt, aby nasz team gał postacią Jaguara - to taki Indianin, drugi od góry z prawej strony w menu wyboru postaci. Losowo jest dobierany gracz, który będzie mógł wybrać postaci dla drużyny, więc tutaj musimy być cierpliwi i czasem pograć kilka meczy innymi postaciami, zanim uda się nam wybrać Jaguara. Gdy to nastąpi robimy tak: gdy tylko mecz się zacznie, idziemy do jednego z trzech punktów terytoriów. I zostajemy tam broniąc go do końca meczu. Za przebywanie w obronnym obszarze stale dostajemy punkty. Przydatną umiejętnością jest tu zamiana tłumu w nasze sobowtóry, aby ewentualny atakujący nie wiedział kogo dopaść. Dodatkowo przydaje się pułapka potykowa, zostawiona w obszarze obronnym, oraz noże do sieknięcia wrogiego celu, aby nie zdążył uciec. Tą taktyką byłem najlepszy w grze w około 50% sesji. Jaguara udało mi się wbić za trzecim podejściem.

    Można też zorganizować ustawkę pod ten trofek. Należy jednak pamiętać, że musi to być publiczna sesja. W prywatnej nie wpadnie.


    Zemsta Królowej Anny
    Jako Czarnobrody wykonaj zabójstwo akrobatyczne i za pomocą pistoletu w czasie poniżej 10 sekund.


    Bardzo łatwy trofek. Jest jednak pewien myk, bowiem, aby dokonać zabójstwo pistoletem, musimy zdobyć 38 level. Jeśli jednak uporaliśmy się już z podstawką AC, to na pewno mamy odblokowany pistolet. Najłatwiej jest zdobyć ten trofek w samouczku watahy, na 6 misji. Bronimy wtedy dwóch kufrów z zapasami. Jak tylko zacznie się misja eliminujemy kilku typków, aby przejść do drugiej sekwencji i włącza nam się obrona kufrów. Od razu pędzimy biegiem na miejsce. Zabójstwo akrobatyczne wykonuje się z np. belki, albo wisząc na ścianie. Tak więc włazimy na jedną ścianę obok najbliższej skrzyni, zwisamy i czekam na nieprzyjaciela. Gdy zacznie grzebać w cudzych zapasach eliminujemy go z góry. Drugi wróg powinien już się pojawiać przy drugiej skrzyni. Eliminujemy go pistoletem naciskając i trofek zaraz powinien wpaść.


    Atak wyprzedzający
    Grając Orchideą, zablokuj 10 zdolności przeciwników za pomocą Sabotażu.


    Trofek podobny trochę do tego z Czarnobrodym. Sabotaż jest także bronią dystansową odblokowywaną na 28 poziomie. Niestety praktycznie nie przydaje się ani w trybie watahy, ani w innych sesjach. Jedyne co robi, to blokuje na pewien czas dodatkowe zdolności przeciwników. Polecam wbijać ten puchar w trybie watahy. Wybieramy Orchideę i działamy. Co ważne w trofku, chodzi o to, aby strzelić w przeciwnika, ZANIM użyje on swej umiejętności. Np. okradający skrzynki stają się niewidzialni. Musimy w nich więc strzelić zanim włączą kamuflaż. Najlepiej właśnie zabrać się albo za tych gości okradających skrzynie, albo też innych agresywnych przeciwników. Dobrym celem jest też zaawansowany tchórz. Stoi on zwykle w grupce. Podchodzimy i zaczyna nas on powoli wykrywać. Zanim to zrobi, namierzamy go trzymając gdy tylko zacznie uciekać strzelamy. Trzeba zrobić tak 10 razy. Można też próbować na żywych graczach, ale nigdy nie wiadomo, czy ma w danym momencie, jakąś aktywna umiejętność do zablokowania.


    Winda na szafot
    Zabij cel wykorzystujący windę za pomocą Pułapki pościgowej


    Pułapka pościgowa odblokowuje się na poziomie 26. Jest to jedna z najmniej przydatnych umiejętności na multi. Stawiamy ją na windach. Są to te drewniane konstrukcje przy dużych budynkach. Biegnąc w ich stronę, nasza postać przecina sznur i błyskawicznie znajduje się na dachu. Musimy kogokolwiek załatwić taką pułapką. Problem pojawia się w tym, że gracze nie wiedzieć czemu, nie chcą korzystać z dobrodziejstw tej konstrukcji. Zajęło mi dość sporo czasu nim się udało. Mi się udało na sesji polowania na artefakt. Postawiłem ją na windzie blisko artefaktu w mojej bazie. Jeden z graczy ukradł go i pobiegł na moją windę. Zginął, a ja dostałem trofek. Można próbować także na innych trybach. Np. ustawić pułapkę i uciekając przed prześladowcą, wspinać się po ścianie zaraz obok windy. Jeśli szczęście nam dopisze gość z niej skorzysta i usłyszymy ding

    Można też zorganizować ustawkę, ale ponownie musi być to sesja publiczna. Na prywatnej nie wpadnie niestety.



    Ostatnio edytowane przez Dzwienkoswit ; 29-08-2014 o 07:15


  2. Thanks BULAJ16VAZA thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •