Straciłem rachubę jeśli chodzi o kolejność platyn, choć na pewno ta jest moją ostatnio zdobytą :P #176.
Tak naprawdę dawno temu chciałem w to zagrać, ale jakoś nie było kiedy . Jak widziałem na psn'ie , że not i Radzik grają, to któregoś wieczoru sam odpaliłem i chwile pograłem. Gra mi się spodobała, kolorowy świat roślin z zombiaczkami okazał się ciekawy .
Nie wiem co można opisywać w grze opartej niemalże w 80% drogi do platyny na multi, ale tryby w grze są dość ciekawe, choć mało ich ;d.
Jeśli chodzi o grę to oceniam na mocne 7.5/10 jak zastanawiacie się dlaczego pośrodku , to odpowiem, że 7 to mało ,a znowu 8 to za dużo . Może dlatego, że większość czasu grałem bez nikogo znajomego, a pod sam koniec potowarzyszył mi Meffisto a w trakcie robienia Craaazy napisał Patryk, który rzutem na taśmę załapał się na zaliczenie Garden Opsa.
Co do platyny to trudność to mocne 3/10. Myślałem, że z Craaaaaaazy będę się męczył, a siadło za 3 próbą gry na tym poziomie :P. Trudniej było z upolowaniem Yeti, które nie chciało mi wypaść, a jak już się pojawił to 3 razy ktoś mnie ubiegł -.-'.

Tak czy siak polecam, bo gra kolorowa, sympatyczna, no po prostu miód dla oczu xD.