Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    3 100.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2

    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Koszalin
    Posty
    374
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    22
    Gamer IDs

    PSN ID: Sebek1982
    Jako, że splatynowałem niedawno drugą część tego zacnego rpga postanowiłem iść za ciosem i wbić platynę także w trzeciej części. Zestaw pucharków w tej grze jest praktycznie taki sam jak w poprzedniej części ale można trochę szybciej go wbić. Grę trzeba przejść raz, należy jednak pamiętać żeby zachować sejwa zrobionego przed wyborem frakcji(potem robimy load i dobijamy pozostałe 2-3 trofea). Polecam nie wydawać punktów glory przed uzbieraniem 160 000, potem robimy sejw inwestujemy w atrybuty -w każdy po kolei do 100, load i następny (oszczędzi nam to sporo czasu). Potrzebną ilość glory uzyskamy spokojnie przed wyborem frakcji, jeśli wykonujemy wszystkie zadania poboczne i zabijamy wszystkie potwory. Kolejną rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę jest soul rating, polecam najpierw być dobrym i dobić do 91, następnie cisnąć z każdym i obniżyć do 9 (zrobiłem to podczas jednego przejścia).Trofeum za zabicie 2000 potworów najlepiej zrobić w trzecim rozdziale na wyspie Kila gdy odblokujemy dolinę za Wielką Bramą (robimy sejwa zaraz przed odblokowaniem, po zakończonej grze load i zabijamy dalej) jest tam około 80-90 stworków, zabicie ich zajmuje jakieś 15 minut. Ogólnie jest jeszcze kilka pucharków, które robimy na zasadzie wczytywania sejwa np. otwieranie 100 zamków( robimy sejwa w miejscu gdzie są 3-4 skrzynie blisko siebie, otwieramy je, wczytujemy z powrotem sejwa i tak do skutku aż otworzymy 100), podobnie 300 tys. złota (stajemy przed handlarzem przed końcem gry gdy mamy już sporo cennych łupów, sprzedajemy wszystko -load game tyle razy aż pucharek wpadnie). Reszta pucharków raczej wpadnie podczas przechodzenia gry. W grze ogólnie nic trudnego nie ma, no może poza dwoma walkami przed końcem gry ale z przykozaczoną postacią nie powinno być zbyt ciężko. Czas jaki miałem na liczniku po zakończeniu gry to 42h, należy jednak doliczyć do tego około 5h głównie ze względu na kilkunastokrotne wczytywanie sejwa żeby uzyskać 2000 zabić. Trudność - w ankiecie dałem 4 ale chyba powinno być 3, fun 9/10.
    Ostatnio edytowane przez Sebek1982 ; 20-02-2017 o 19:54

  2. Thanks Brak, Dzwienkoswit, Mapi, kasiaPi, Aquantus thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •