Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    8 72.73%
  • Trudno (7-8 pkt)

    3 27.27%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Awatar devil
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    137
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: devil012195
    Diaboliczna (hehe) nr #38

    Moja opinia na temat gry? FENOMENALNA. Gra jest po prostu majstersztyk. Idealna narracja postaci, dubbing bardzo dobry, klimat coś niesamowitego, a fabuła jednym słowem tak wciągająca, że idzie przy tym siedzieć i siedzieć. Nie jest to moje pierwsze zetknięcie z TLoU gdyż wcześniej zaliczyłem ją na PS3. Pierwsze spojrzenie na grę było takie: ładnie się zaczyna więc coś z tego będzie. Jednak dalszy ciąg gry przerósł moje oczekiwania. Gra mnie momentalnie zabiła w dalszej części rozgrywki. To co wydarzyło się w prologu bardzo mną ruszyło.Perfekcyjnie pokierowane przerywniki gry, jak z najlepszego filmu. Późniejszy świat był czymś, co zachęcało tylko bardziej by przeżywać przygodę wraz z naszym bohaterem. Klimat nawet nie odpuszczał na krok. Wszędzie coś się działo. Moment gdy spotykamy sympatyczną ale hardą dziewczynkę, która okazuje się lekiem na wszelakie zło na świecie. Czuło się, że możemy zrobić coś dobrego dzięki niej i brnęliśmy dalej i dalej w swe przygody.

    Przedstawienie uczuć bohatera gdy przeżywał swój ciężar, przytłaczających go sytuacji, był nie do opisania. Świat w którym poruszał się nasz bohater przyzwyczaił go do pozostawiania nieszczęść za sobą.

    Przejścia, poziomy i mapki były bardzo dobrze zrobione i ciekawie wpasowane w świat apokalipsy. Monstra z jakimi przyszło nam walczyć nie były wymagające, aczkolwiek nie ukazywały one tego, że są one największym zagrożeniem w tym świecie. Najgorszym wrogiem naszym był człowiek. Przedstawienie tego było bardzo dobre, że pomimo tragedii jaka dzieje się na świecie i tak najbardziej musimy obawiać się drugiego człowieka.

    Gra jednym słowem mnie bardzo wciągnęła. Tak wciągnęła, że zagrałem (na tę chwilę) 5 razy w nią, a jeszcze pewnie zagram gdyż czeka mnie przejście na Brutalna rzeczywistość. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie będzie tak ciężko i będę się dobrze bawił jak do tej pory . Jednakże to w późniejszym czasie.

    Jeżeli chodzi o trofea, nie były jakieś skomplikowane. Znajdźki, które były naprawdę dobre (prócz zbierania tych "nieśmiertelników" świetlików), dodawały tylko tego by zbierać je cały czas dla poznania różnych historii. Reszta były mniej wciągające. Aczkolwiek słuchanie różnych rozmów i żartów Ellie było nawet zabawne. Jeżeli chodzi o najtrudniejsze, to jedynie przejście na najwyższym poziomie trudności.
    Jednak przechodzenie nowej gry+ i polepszanie uzbrojenia było trochę irytujące.

    Co do multi, było nawet w miarę takie 2,5/5. Nawet czasami fajnie się bawiłem, ale granie z randomami to większej frajdy nie sprawia. Nie było źle lecz trochę czasochłonne i właśnie tym odstraszało. Czy grałbym dalej jakbym nie zbierał pucharków? Pewnie tak, ale jakby się ekipa znalazła.

    Oceny:
    Gra: 10/10
    Platyna: 4/10
    Ostatnio edytowane przez devil ; 30-06-2017 o 22:22

  2. Thanks Brak, kasiaPi, adamlubin, Aquantus thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •