135*

Jako iż o Grid Autosport wyżej zostało napisane bardzo dużo to ja tak krótko wspomnę o tym iż gdyby nie przegięty do wbicia poziom online to gra byłaby przystępniejsza dla zwykłego śmiertelnika i okazała się całkiem przyzwoitym kawałkiem ścigałki. Gra nie jest raczej podobna do poprzedniczki a bliżej jej do serii Toca z ps2 gdzie mamy tylko zamknięte tory, spory wybór aut oraz zacną ich destrukcję na torze jak również dobrą SI przeciwników, nie jeżdżą jak po sznurku, potrafią zajeżdżać drogę, spychać nas, walczyć o pozycję między sobą jak również spektakularnie wypaść z trasy w żwir, zrobić kilka salt w powietrzu i rozpaść się na części. Czasami jest na co popatrzeć i ogólnie jak dla mnie gra wygląda dosyć przyzwoicie...

Co do trudności to jedyna bariera sprowadza się do nudy i straty czasu wbijając 250 lvl online. Jeśli mam pomocnika to czekają nas nudy i zasypianie podczas bustu. Ja wybrałem dłuższą drogę ale za to mniej nużącą czyli zaliczanie cotygodniowych wyzwań co zajęło mi około roku także jeśli uporami się z tym reszta będzie tylko formalnością...

Gra 7
Trudność 5