Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    0 0%
  • Średnio (4-6 pkt)

    1 25.00%
  • Trudno (7-8 pkt)

    3 75.00%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6

    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    17
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: GaLeR92
    To i ja dodam coś od siebie

    Moja przygoda z konsolą PS4 zaczęła się właśnie od EA SPORTS UFC. Gra jest świetna, grafika bardzo dopracowana i dla mnie osobiście to był szok, ponieważ grałem w UFC 2009 i 2010 na PS3, i to co zobaczyłem na PS4 wgniotło mnie w fotel. Tryskająca krew przy uderzeniach, krople potu na skroniach, ślady obrażeń na ciele, bardzo dopracowana gra.

    Jeżeli chodzi o tryb kariery, mogę powiedzieć że jest fajnie, ale trochę mi tam czegoś brakuje. Tak jak to było w UFC 2010, można było przeprowadzić wywiad po wygranej walce, czasami Dana White przychodził do nas i przyglądał się naszym postępom, tutaj tego nie ma i odniosłem wrażenie, jakby gra była trochę okrojona i że postawili w niej na jakość rozgrywki i dopracowanie graficzne. Tłumaczę sobie ten fakt, że to pierwsza odsłona na konsolę nowej generacji i dopiero się rozkręcają

    Teraz opowiem trochę o mojej drodze do platyny. Gdy zaczynałem UFC, nie myślałem ani trochę o robieniu platyny, ale gdy przeszedłem całą karierę, czułem niedosyt i postanowiłem że powalczę jeszcze trochę. Polecam pograć trochę samodzielnie w singlu i przejść tutorial, żeby trochę zaznajomić się z możliwościami tej gry, nauczyć się paru ciosów i obaleń. Jeśli ktoś chce powalczyć o platynę, polecam zagrać od początku karierę na poziomie PRO, żeby nie przechodzić 2 razy całej gry. Dla mnie osobiście poziom PRO w tej grze nie był specjalnie trudny, pod koniec kariery miałem trochę problem z jedną walką, ale da się to przejść Większość o trofeach napisali panowie wyżej, ja mogę dodać od siebie, że najtrudniejsze trofea z którymi trzeba się zmierzyć to:

    Knockout Season - musicie powalić przeciwnika 4 razy z rzędu przez KO, trochę się z tym męczyłem.
    Submission Season - tutaj trzeba poddać 4 przeciwników pod rząd poprzez dźwignię. Dla mnie jest to najtrudniejsze trofeum jeśli chodzi o platynę. Musiałem nieźle się napocić, żeby pokonać moich przeciwników po drugiej stronie ekranu byli naprawdę dobrzy, a mój jeden z analogów prawie płonął od szybkiej zmiany kierunku podczas submission

    Niektóre z trofeów można wykonać w ten sposób, że włączamy grę na singlu na dwa pady i jednego pada odkładamy na bok i obijamy sobie swojego przeciwnika jak chcemy, do takich trofeów należy chociażby takie, w którym trzeba pokonać przez KO przeciwnika w ostatnich 10 sekundach walki.

    Gra dla mnie początkowo była trochę trudna do ogarnięcia. Masa kopnięć, uderzeń, powaleń. Po dłuższym obcowaniu, niektóre chwyty zapadają w pamięć i rozgrywka staje się coraz łatwiejsza. Najwięcej problemów sprawiło mi zrozumienie w jaki sposób robi się submission, grałem tutorial dotąd aż w końcu to pojąłem i ten sposób walki stał się moim ulubionym podczas całej kariery. Później rozpocząłem multiplayer i siałem postrach wśród moich przeciwników UFC bardzo przypadło mi do gustu, ponieważ lubię walki w klatkach, jednym z moich ulubieńców jest Conor McGregor. Lubię jego styl, to pajacowanie, różne wypowiedzi i zagrania pod publiczkę, dzięki niemu UFC jest jeszcze większym show. Polecam wszystkim fanom gier sportowych, będziecie się świetnie bawić !

    Moja ocena gry to: 8/10
    Trudność platyny: 8/10
    Ostatnio edytowane przez GaLeR92 ; 19-03-2017 o 19:49

  2. Thanks Radzik90, adamlubin, Brak, kasiaPi, Aquantus, Mapi thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •