Siemka, przedstawie Wam mój problem, który już rozwiązałem. Chodziło o wykonanie zadania na poziomie klasy światowej lub wyżej aby otrzymać trofeum "zadanie wykonane" - jak wiadomo postępy w tych zadaniach są zapisywane na serwerach EA wiec nie ma możliwości skasowania sejwa i wykonania go ponownie. Zadania w Fifie 14 powinny się pokazywać co tydzień, ale chyba EA już olało sprawę i wstawiło zadania które maja czas 25000 godzin czyli ponad 2,5 roku. Ja niestety wykonałem to zadanie na amatorze i punkty już mi zostały przyznane za ten poziom i jak wykonywałem je ponownie na poziomie klasy światowej niestety ale trofeum już nie wpadało. Rozwiązanie było jedno, zadzwoniłem do EA i poprosiłem o rozłącznie mojego konta PSN z kontem Orgin. W EA chyba pracują bardziej kumaci ludzie niż w Sony i nie było żadnego problemu żeby mi te konta rozłączyć, cały proces zajmuje 3 minuty przez telefon. OK po rozłączeniu odpaliłem Fife i musiałem założyć nowe konto Orgins - szybka robota. Przeszedłem do wyzwań tygodnia oczywiście nowe konto level 1 - a mam 28 na tym rozłączonym. Zadania dostępne do zrobienia wiec szybko się z nim uporałem - tutaj podpowiem ja to trofeum zrobiłem wirtualną gwiazdą Diego Godinem strzeliłem jedną bramkę i zadanie zostało zaliczone, otrzymałem punkty za poziom trudności i trofeum. Następnie ponownie zadzwoniłem do EA i powiedziałem że chce rozłączyć swoje konto Orgin z PSN - akurat rozmawiałem z miłą laseczką, która mi to zrobiła w 2 minuty Konto rozłączone, ponownie odpaliłem Fife przypisałem moje stare rozłączone konto i wszystko wróciło do normy level mam taki jaki miałem 28 wszystkie postępy z innych gier mam dalej - i najważniejsze trofeum jest.