PRZEGLĄD:



Trudność zdobycia 100%: 2/10
Czas potrzebny na zaliczenie 100%: Około 2 Godzin
Trofea offline: 2 (2 )
Trofea online: 3 (1 , 1 , 1 )
Trofea do pominięcia: 0
Zbugowane trofea: 0
Online Pass: Nie
Liczba graczy/kontrolerów: 1/1



WSTĘP:

Blood Symphony jest drugim dodatkiem do Bulletstorma, jednej z najbardziej niedocenionych gier, stworzonych przez nasze rodzinne studio People can fly. DLC dodaje nam 2 mapy, trybu echo i 3 mapy, trybu anarchii. Innymi słowy, jest jeszcze więcej krwi, nowych metod mordu i jeszcze więcej funu płynącego z gry. Gwarantuje wam to


MAPA PRZEJŚCIA:


Zanim przejdziecie do mordu, jedna bardzo duża UWAGA. Serwery Bulletstorma, są dostępne tylko do 30 czerwca 2014 roku. Po tym terminie, nie będzie możliwe zrobienie trofeów online. Te z DLC też się liczą.

Krok 1:

Zajmujemy się trybem echo. Do zaliczenia, będą tylko 2 mapki. Oczywiście, punkty z tych mapek lecą, do naszej ogólnej sumy punktów zdobytych, na innych mapkach. Wpadną nam pucharki za efektywność:

 
Szybki Bill
Windator


Krok 2:

Przechodzimy do trybu anarchii i zajmujemy się 3 nowymi, mapkami. Nie trzeba, całej anarchii przechodzić do końca. Wpadną nam pucharki, za naszego skilla:

 
Fryzjer
Dekorator
Zdepcz ich



PORADNIK:



1. Echo




Szybki Bill
Na mapie Zła Ulica, zabij wszystkich snajperów na dachu zanim eksploduje bomba DNA

Do zrobienia, tylko na mapie "Zła Ulica" w trybie Echo. Trofek będzie możliwy do zdobycia, pod koniec tego Echo. Najlepiej jest użyć karabinu snajperskiego. Gdy już będziemy na miejscu, zaczną do nas strzelać snajperzy. Oczywiście musimy ich szybko wyeliminować. Polecam używać super strzału, a jak się skończy, cofnąć się do miejsca gdzie możemy odnowić amunicję. Strzelamy do momentu kiedy dostaniemy trofeum.

 



Windator
W Fabryce Monoraili zabij wszystkich wrogów podczas jazdy windą



Do zrobienia, tylko na mapie "Fabryka Monoraili" w trybie Echo. Trofek będzie możliwy do zdobycia, pod koniec tego Echo. Trzeba zabić wszystkich wrogów podczas jazdy windą. Wrogowie pojawiają się w kolejności: 2 wrogów na wprost, 3 po lewej, 5 po lewej i 1 na prawo. Przejdę do rzeczy. Ja zrobiłem to tak: Na pierwszych dwóch i następnych trzech, użyłem korbacza, na następnych 5, użyłem super strzału ze strzelby i na ostatniego, użyłem korbacza.

 


Jeżeli wszystko robicie zgodnie z moim opisem, lub pomocą filmiku, a nie chcę za chiny wam wpaść proponuje zastosować się do moich wskazówek:

1. Oczyśćcie pomieszczenie przed windą z wrogów, tak żeby flaki walały się po ścianach (Sadysta ze mnie)
2. Załatwcie wszystkich w windzie, podanymi prze ze mnie sposobami.
3. Gdy skończycie robotę w windzie, wyjdźcie z windy i dalej mordujcie swych wrogów




2. Anarchia




Fryzjer
Zabij wroga wrzucając go Gromem na śmigłowiec na mapie Mini City

Do zrobienia, tylko na mapie "Mini City" w trybie Anarchii. Całej Anarchii nie musimy przechodzić do końca. Wystarczy że będziemy grać, do momentu, w którym odblokujemy Grom. Gdy już to zrobimy, ustawiamy się w dogodnym miejscu, w którym latają mini helikoptery, stosujemy grom na mięsie armatnim, dając im rabat na darmowego fryzjera, i voila, trofek jest nasz

 



Dekorator
Na mapie Kamieniołomy podczas jednej fali zabij wrogów używając różnych elementów otoczenia



Do zrobienia, tylko na mapie "Kamieniołomy" w trybie Anarchii. Musimy wykonać 4 super strzały, z użyciem elementów otoczenia. Nie musimy przechodzić całej anarchii do końca. Wystarczy pierwsza runda.

 



Zdepcz ich
Zabij każdego przeciwnika w fali na mapie Ulisses korzystając jedynie z teleportacji



Do zrobienia, tylko na mapie "Ulisses" w trybie Anarchii. Trzeba zabić wszystkich wrogów, używając jedynie teleportacji, tzn czarnej dziury, podczas jednej fali. Oczywiście polecam pierwszą falę, do wykonania tej zajefajnej zabawy. Gdy cepy pojawią się na horyzoncie, kopiemy takich delikwentów w czarną dziurę, i bum, trzeba tak powtórzyć 20 razy. Jakbyś był na skraju życia i śmierci, lataj po mapie, dopóty czerwony ekran zniknie.

 





Jeśli poradnik Ci pomógł, kliknij pod spodem "Dzięki"