Cześć,
zamieszczam ten post ponownie, ponieważ pierwszy natknął się na błąd Bazy Danych i został on utracony. Z racji tego że jestem w pracy i mam chwilę czasu, pomyślałem że się przemogę przez to i napiszę go od nowa, ze wszystkimi przemyśleniami i takie tam. Więc tak:
Nie wiem czy Wy również tak macie, że grać się nie chce, a by oglądnąć kogoś ciekawego na YT można by. Ja mam kilku ciekawych recenzentów, których oglądam z ciekawością i z przyjemnością. Nie lubię oglądać jednego, dwóch bo moim zdaniem to za mało, żeby poznać grę przed jej zakupieniem. Ja osobiście oglądam 5 kanałów zajmującymi się recenzjami gier, czasami mam ochotę obejrzeć coś innego, właśnie dlatego założyłem ten temat, abyście Wy podzielili się Waszymi YouTube-erami. Może na początek, zacznę ja:

Polskojęzyczne:
1. ARHN.EU – Pokazują oni różne rzeczy, od konsol, po gry stare i nowe. Ja w szczególności oglądam ich Recenzje i System Error. Recenzje są rzetelne i ciekawe, lektor trochę irytuje Ale ogólnie daje rade. System Error, to seria gdzie pokazują ester-egg-i i glitch-e w grach. Ahh no i jest jeszcze seria „W pigułce” – od tego zacząłem ich oglądać. Tutaj molestują serie gier od początku do końca (Mortal Kombat, Duke Nukem). Kanał mam wrażenie czasami infantylny bo dużo Pokemonów i innych dziwnych tytułów.
2. Grasz24.pl – Zacząłem go oglądać tylko dlatego, bo kolega jest tam lektorem. Recenzje są ciekawe, ale czasami mam wrażenie, że są one stronnicze i gnojom albo lubują pewne gry… Może dlatego, że robią recki dla Muve? Nie wiem, ale oglądam z ciekawości.

Anglojęzyczne:
1. Caddicarus – Bardzo energiczny i zabawny Brytyjczyk. Ogólnie zajmuje się recenzjami starych gier na PSX Tak, konkurencja i to spora, ale staram się doścignąć. Czasami też pokazuje gry dzisiejsze i ma również serię gdzie recenzuje trzy pierwsze gry każdej serii. Pod koniec każdego odcinka z recenzją decyduje, czy gra ma być „Slaughter or Salvage”  Humor jaki pokazuje w odcinkach mnie bardzo rozbawia i nie raz uśmiałem się przy nich, nawet po obejrzeniu kilka razy.
2. AngryJoeShow – Ten pan zajmuje się recenzjami od ho ho ho i jeszcze dłużej. Każdą recenzje zaczyna ze wstępem, który pokazuje jego odczucia do recenzowanej gry. Wychwytuje każdy błąd i każdą zaletę, punktuje uczciwie i rzetelnie. Jego recenzje czasami decydują u mnie o zakupie gry. Momentami przesadza i nie zgadzam się do końca z jego spostrzeżeniami, ale od tego są właśnie recenzje, nie zawsze muszę się z nimi zgadzać.
3. Lord Karnage – Ten facet o niskim i głębokim głosie ma TAK OGROMNĄ kolekcję automatów i gier, że momentami oglądam tło, a nie jego Recenzuje wszystko, od nowych gier po takie starocia jak PONG na przykład. Przy recenzji Gran Turismo 6… nie… nie powiem co odwalił

Proszę was, o to samo. Przedstawcie Waszych ulubionych recenzentów i opiszcie trochę na ich temat, dlaczego właśnie ich typujecie. To tyle z mojej strony i mam nadzieje, że temat się przyda