Przez przypadek dowiedziałek się o tej grze ale była to świetna wiadomość. Wcześniej w obu częściach na PS3 zrobiłem 100% ponieważ nie było platyny. Według mnie jest to jedna z najlepszych gierek z PSS (tych cyfrowych). Nowa odświeżona wersja Ultimate to jest połączenie 1 i 2 częsci, nic nie zostało zmienione jeżeli chodzi o rozgrywke. Tym razem można jednak zdobyć platyne Trofea są dosyć proste, niestety najlepiej grać z youtube, żeby wiedzieć gdzie znajdują się ukryte diamenty, ludziki, żeby potem nie powtarzać niepotrzebnie poziomów. Walka z bossami może wymagać kilku prób. Mamy 6 światów, każdy podzielony na 5 poziomów, a na końcu każdego świata znajduje się boss. Po zaliczeniu wszystkiego trzeba jeszcze ukończyć ukryty poziom, który odblokujemy znajdując wszystkie diamenty w grze. Level jest króciutki ale ukończenie go zajmnie kilka/kilkanaście prób. Największą wadą tej gry jest gra i trofea online. Ja wszystkie trofea z multi wbiłem na ustawce z jednym znajomym, graliśmy w nocy i bez problemu nas znajdywało chociaż inne osoby przeszkadzały. Najlepiej multi zrobić samemu poprzez PS4 i Vite. Trudność gry oceniam 3/10, a zdobycia platyny 5/10 (2/10 z ustawką). Trofea z singla wszystkie wpadają podczas gry, a są to głównie trofea za pokonanie bossów, znalezienie ukrytych diamentów, ludzików. Zdecydowanie polecam tę grę! Warto dodać że dla posiadaczy Plusa ta gra jest teraz za darmo.