Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wolfenstein: The New Order - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    "Strzelec
    Ocal alianckie samoloty.

    Trofeum fabularne (nie do ominięcia). W momencie gdy lecimy samolotem i fabuła wymusza na nas usadowienie się za działkiem przeciwlotniczym. Trzeba zestrzelić kilka samolotów wroga. Po zestrzeleniu pojawia się trofeum."

    Mogę się mylić ale być może warto zaznaczyć, że te trofeum może być do ominięcia lub być zabugowane, gram na tym średnim poziomie trudności i nie dostałem tego, dla dowodu wrzucam mój look na trofea, dalsze trofki fabularne wpadły oprócz tego.
    http://psnprofiles.com/trophies/2614...er/BULAJ16VAZA

    EDIT: Udało mi się to zdobyć. Wiem co robiłem źle, rozwaliłem może z 2 samoloty a trophy wpadło po zniszczeniu ponad 5. Jednak jest do pominięcia.

    EDIT 2: "W dziesiątkę"
    Męczenie się z ciężkimi pancernymi przeciwnikami nie jest konieczne. Najłatwiej wejść w rozdział 3 i po opuszczeniu tego mostu/klapy na posterunku za nią będą pojawiać się drony, rzucamy granat blisko siebie a dron na pewno zostanie zniszczony.
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 03-06-2015 o 14:19

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •