Zobacz wyniki ankiety: Jak trudno jest zdobyć platynowe trofeum w tej grze?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo Łatwo (1pkt)

    0 0%
  • Łatwo (2-3 pkt)

    4 44.44%
  • Średnio (4-6 pkt)

    5 55.56%
  • Trudno (7-8 pkt)

    0 0%
  • Bardzo Trudno (9-10 pkt)

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9
    Awatar devil
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    137
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: devil012195
    W końcu po ograniu fabuły i zostawieniu sobie multi na kiedy indziej, jest kolejna #33

    Gra ogólnie fabularnie mi się podobała. Była bardzo ciekawa wiele zwrotów i nieprzewidywalnych sytuacji. Dużo hakowania, co w głównej mierze, gra się na tym opierała. Dość ciekawe ogólnie rozwiązanie gry, zbierania znajdziek czy różnych sytuacji. Bardzo podobało mi się, że mogliśmy "zeskanować" każdą osobę jaką spotykaliśmy i dowiedzieć się o konkretnym przechodniu kilku ciekawych rzeczy. Niektóre były poważne inne zarazem śmieszne. Fajne rozwiązanie co do urozmaicenia gry. Ciekawe było wędrowanie przy pomocy kamery po różnych domach czy też miejscach.

    Mechanika pojazdu dość prosta, typowa taka jak w GTA, aczkolwiek tutaj kierowanie pojazdami graniczyło z cudem, co do perfekcyjne jazdy. Poruszanie mi się nimi było bardziej męczące niż przyjemne. Wolałem chodzić pieszo, ale niestety przy większych dystansach byłem zmuszony do wykorzystania takiego środka komunikacji. Krajobraz jakiś tam był, miejska infrastruktura nie najgorsza. Strzelanie i w ogóle używanie różnych dodatków nie było złe. Aczkolwiek nie wykorzystałem potencjału każdej broni i to mnie właśnie martwi, że niestety można pędzić z jedną bronią przez całą grę, a i tak się ją ukończy.

    Trofea nie były jakieś trudne. Największy problem sprawiło mi i tak zebranie wszystkich piosenek. Niestety to trofeum było bardzo irytujące gdyż, gdzie się pojawiłem (tam gdzie niby miała być piosenka konkretnie), akurat wtedy żadnej tam nie było, której mi brakowało. Przeszedłem sporo "czasu" by odnaleźć wszystkie "songi" ale całe szczęście się udało. No i w sumie trofea multi. Były bardzo irytujące, ale nie jakoś wymagające. Najbardziej to było trofeum Śledzony gdzie jednak bądź, co bądź nie wiedzieliśmy czy ktoś nas śledzi czy też nie. Całę szczęście dobić mi go pomógł Wredny, za co bardzo dziękuje . Pewnie na czasie bym go wbił sam, aczkolwiek miło było pogawędzić chwilę na czacie, a także Go wykorzystać do wbicia trofeum, a zarazem

    Ocena:
    Gry: 7/10
    Platyna: 3/10
    Ostatnio edytowane przez devil ; 30-05-2017 o 16:18

  2. Thanks adamlubin, Kraszu, kasiaPi, Brak, Aquantus thanked for this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •