Dodam tutaj taką małą ciekawostkę na temat trofeum Moment chwały puki działają jeszcze serwery - nie wiem ile to potrwa, ale jest jeszcze możliwość skompletowania gry na 100% Jednak tryb on-line w DLC świeci pustkami i nie znajdziemy tam kompletnie nikogo z kim moglibyśmy zagrać. A żeby wbić to trofeum potrzebujemy jednego znajomego który nam w tym pomoże. Poniżej przedstawie Wam sposób na zrobienie tego trofeum w dwie osoby.

Potrzebny będzie nam pendrive.

1.Odpalamy mistrzostwa w trybie online i wybieramy najsłabsze drużyny, tak dla pewności żebyśmy na siebie na pewno trafili, polecam Malte i Luxemburg.

2. Odpalamy szukanie przeciwnika i po chwili znajduje nam naszego kumpla. Naszym pierwszym zadaniem będzie wyjście z grupy. Musimy wygrać trzy mecze. Po wygraniu pierwszego rozpoczynamy ponownie wyszukiwanie przeciwnika i tak trzy razy. Żeby nie tracić czasu gramy tylko jedna połowę po czym nasz przeciwnik zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy poddaje mecz. Automatycznie przekieruje nas do menu i zobaczymy, że nasz zespół zarobił trzy punkty. Robimy tak z trzema pierwszymi meczami. W sumie będziemy mieć 9 pkt.

3. Kiedy już wyszliśmy z grupy i widzimy że jesteśmy w ćwierć finale czekamy aż gra sobie zrobi automatyczny zapis (po lewej kręcące się kółko) wychodzimy po przez do menu głównego gra ponownie rozpocznie automatyczny zapis. Po tych zapisach wyłączamy fife całkowicie. ( zakończ gre)

4. Pakujemy naszego pendrive'a w konsole i kopiujemy na niego nasz sejw z postępami w tyrnieju online (fioletowy - postęp w turnieju on-line)

5. Ponownie odpalamy Fifę i wchodzimy w euro online, klikamy opcję "poddaj turniej" i rozpoczynamy nowy. Automatycznie nasz plik który skopiowaliśmy na pendrive'a zostanie skasowany z konsoli. Należy pamiętać o wybraniu tej samej drużyny którą graliśmy poprzednio. Na nowo wyszukujemy się z kumplem i wygrywamy mecz - tylko jeden. Wystarczy, że po pierwszej połowie nasz przeciwnik podda mecz.

6. Po wygranej opuszczamy turniej po przez i czekamy aż Fifa zrobi automatyczny zapis, następnie menu Fify - kolejny automatyczny zapis i zakończenie gry

7. Teraz zastępujemy sejwa z naszego pena kopiując go na konsole i odpalamy ponownie grę. Po wejściu w euro online powinniśmy zobaczyć, że nasz zespół znajduje się już w półfinale. Jeżeli tak się stało wychodzimy z gry po przez i czekamy na automatyczne zapisy po czym opuszczamy całkowicie Fifę.

8. Ponownie kopiujemy na naszego pena sejw z konsoli i odpalamy grę. Znowu poddajemy turniej i rozpoczynamy nowy tą samą drużyną. Po wygraniu, opuszczamy Fifę kopiujemy sejwa z pendrajwa na konsole i odpaleniu powinniśmy się już znajdować w finale. Jeżeli tak jest opuszczamy grę tak jak poprzednio (po automatycznych zapisach) i kopiujemy sejwa na pendrive'a.

9. Odpalamy Fifę, poddajemy turniej, rozpoczynamy nowy i wygrywamy tą samą drużyną, wychodzimy z gry, kopiujemy sejwa z pena na konsole, odpalamy Fifę i po wejściu w tryb euro online trofeum wpada.


Jest to dość monotonny sposób ale w tym momencie nie ma innego wyjścia bo nikogo nie upolujemy już na serwerach. Sposób który przedstawiłem nie jest mojego autorstwa, ja tylko przetłumaczyłem go na nasze.